Přejít na obsah

Hučení od přední nápravy


radek kosař

Doporučené příspěvky

4x4 nemám.Mám podezření na převodovku. V servisu mi řekli, že by to mohl být setrvačník,ale nechci do toho rýpat,protože spojka ještě neklouže ani se neozývá setrvačník těmi kovovýmí zvuky i když má najeto 200000 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Setrvacnik vyloucis lehce. Kdyz to bude hucet zarad neutral (mimochodem, huci to i na neutral?) a zdechni motor (pocitej s tim, ze ti prestane fungovat posilovac rizeni a zhasnou svetla). Pokud huceni neprestane, setrvacnik to neni... No kazdopadne bych zacal tema loziskama kol...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám stejný problém... Cítím takový a lehce i slyším sekundární klepání. Cítím to v podlaze a v pedálu když udržuji konstatní rychlost... Nepřidávám ani nebrzdím motorem. Pří přidání plynu přestane. Na volnoběh bez rychlosti se mi zdá že to nědělá.

Dříve mi něco hodně podobného dělali ložiska. Ložiska jsou rok nová a komplet spojka je dělaná na 185000km a nyní mám 197000km... Má te nápad co by to mohlo být??? Myslíte že třeba znovu ložiska??? Předtím jsem vyměnil jen předek...

 

jinak na 185000 jsem dělal komplet spojku,komplet tlumiče i s pružiny,přední ložiska, a kynetické klouby  na přední nápravě..

Děkuji za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím,

 

mám problém na autě (Octavia II TDI 77kw), když jedu do pravé zatáčky, tak něco hučí od levého kola. Dělá to spíš jen při zátahu a do pravé zatáčky trochu i při zátahu a rovné jízdě. Závada se stala nejspíš při najíždění či sjezdu při frézování silnice... Dříve jsem žádný zvuk nezaznamenal.

 

Prosím o radu co by to mohlo být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj mám tentýž problém, když tak to trochu hučí ale když uberu plyn a vyřadím tak to začne hučet ale nevím? Ložiska jsou dobré ale nenapadá mě co by to mohlo být? Mám OII facelift 2.0 tdi 103kW 2010 a má to najeto 45000km. Tak sám nevím co to je a čím by to mohlo být? Zkus te poradit děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Resilo se tady lozisko kola, tak se zeptam tady, at nezakladam nove tema kvuli takove blbosti.

 

Muze mi nekdo rict, jaky orech potrebuju na ten centralni sroub predniho naboje? Ten co na miste drzi poloosu. Delalo se vic typu. Zajima me ten se sestihrannou hlavou. :kol-32:

 

EDIT: Vim ze muzu sundat kolo a zmerit si to, ale kdyby to nekdo vedel, bylo by to jednodussi. ;)

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...