Přejít na obsah

Rychloměr digitální podsvícený. Zapojení.


Mr.Pavka

Doporučené příspěvky

Nazdar. Ve svojem starým Twingu1 nam displej s ukazatelem rychlosti hodně nahoře na palubce veprostřed.

 

Tenkrát když jsem ho kupoval mi toto řešení přišlo nějaké divné, dnes mi naopak vadí že něco takovýho nemam ve Fabii.

 

Je přehlednej, velkej, podsvícenej a digitání čísla se mi snáz čtou a lépe dělí po 1km/h. Navíc je pěkně vysoko a tak nemusim s očima jezdit sem a tam.

 

Prostě nedělá se takovej nějakej displej co by tohle uměl? S mechanickou montáží bych si to představoval tzv. neinvazivní metodou-nikde nic nevrtat a nic nepoškodit, prostě ho jen přilepit. S elektrickou montáží vůbec netušim jak na to a kudy kam.

 

Dík Pavel

post-85140-0-88454200-1422991808_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě jde hlavně o to zobrazování rychlosti. Ostatní jsou informace který se tak často nesleduju tak at sou tam kde sou.

 

Pěkně podsvícenej displej s digi číslama a někde vejš je pecka. Kdo neměl Twíno, ten nepochopí.

 

A ještě jedna věc mě na Fabii štve-nulování mezikilometrů u palubních budíků a nutnost šahat "skrz volant".

Twingo má takový tlačítko na pravým pádýlku pod volantem takže si dycky po tankování můžu kilometry smazat už za jízdy lehkým intuitivním pohybem prstu.

U Fabie by bylo nulování za jízdy skrs volant o hubu.

Tohle Škodovka TĚŽCE NEDOMYSLELA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle rádoby úpravy taky dost dobře nechápu,jestli tak navigaci nebo telefon,nějaký budíčky hovadiny a nic z toho.Na telefon jsou aplikace jen na měření rychlosti a koupíš ho kolem 2000,tudíš nejlevnější a neschůdnější cesta i kdyby byl jen v autě a měřil rychlost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Woody- Twingo je jen jedno. A to co se ted vyrábí to rozhodně neni. A sehnat starý neschnilý C3G je nadlidskej úkol. Možná ještě D7F, ale v něm je motor už s rozvodovým řemenem. Ale to už odbočuju.

 

Prostě ty velký hovadácký zelený čísla rychloměru mi nějak za těch 7 let přirostly k srdci.

 

A znova musim říct: Kdo neměl Twíno, ten nepochopí.......

Editováno: , autor: Mr.Pavka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som nemal twingo ale v podstate to bol predchodca dnesneho HUD ten budik. Takze to dokazem pochopit. Maxidot mi pride zbytocny, to sa mozes rovno pozriet na tachometer...netvtdim ze dorabka je nejake extra elegantne riesenie ale ale pokial to niekto chce...sak nemusi vrtat do pristrojovky, staci prilepi obojstrankou, alebo suchym zipsom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval som to asi pred 10 rokmi v Hoferi v rakusku, bol tam nastavitelny obvod kolies cize sa to hodi na vsetko. Tu magnetku som pribastil o rafik, snimac o cap na akesi tikadlo z pliesku,baterku som vyhodil a naletoval na staru autonabijacku na mt. Skus si to vygooglit ked 10 rokov dozadu bolo teraz bude este viac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím tě,jestli budeš laborovat s cyklocomputerem tak nějakej s GPS http://www.az-nakupy.cz/Cyklocomputer-s-GPS-Ciclo-Navic-50-d28436.htm

Máš to bez drátů a nic neřešíš.Bezdrátovej  cyklo bez GPS je na nic,z toho snímače musí být vidět na přijímač,čehož v autě asi těžko dosáhneš.Ještě to má jeden háček a to maximální zobrazovanou rychlost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...