Přejít na obsah

Povinna vybava z výroby u nového vozu


deathskull

Doporučené příspěvky

Nevim, zda to sem uplne patri (kdyz tak prosim mody o presunuti do spravne sekce), ale napadlo mne, kdyz jsem si objednal FIII, bude mit uz u sebe povinnou vybavu? Tzn trojuhelnik, lano, zarivky, pojistky, vestu, lekarnicku, hever (respektive hever pocitam davat nebudou, ale jenom klasicky zvedak) a klic na kola (dal jsem si plnohodnotnou rezervu s klicem)? Nebo to budu muset jeste dokoupit? Priznam se, ze kupuju poprve nove auto, tak nevim jak to presne chodi a nejak jsem se nezeptal v autosalonu a nez jim psat tak se radsi zeptam tady Vas odborniku a nekomu to jeste taky treba pomuze:)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni do objednávky, kterou ti dali u prodejce. Často tam dole bývá napsáno povinná výbava ZDARMA.
Já to tak u FIII měl, navíc jsem si vyhádal ještě sadu gumových koberců zadáčo :-)
Co se týče plnohodnotné rezervy, tak nevím...ve voze mám z výroby sadu na opravu pneu a kompresor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, zda to sem uplne patri (kdyz tak prosim mody o presunuti do spravne sekce), ale napadlo mne, kdyz jsem si objednal FIII, bude mit uz u sebe povinnou vybavu? Tzn trojuhelnik, lano, zarivky, pojistky, vestu, lekarnicku, hever (respektive hever pocitam davat nebudou, ale jenom klasicky zvedak) a klic na kola (dal jsem si plnohodnotnou rezervu s klicem)? Nebo to budu muset jeste dokoupit? Priznam se, ze kupuju poprve nove auto, tak nevim jak to presne chodi a nejak jsem se nezeptal v autosalonu a nez jim psat tak se radsi zeptam tady Vas odborniku a nekomu to jeste taky treba pomuze:)).

 

pokud mas obednanou rezervu tak bude i klic i zvedak. Lekarnicku , lano a trojuchelnik davaj vetsinou gratis, ale zajma me kam bys cpal zařivky , mam dojem že flll je nikde nema , pokud se jedna o pojistky a sadu zarovek tak ta tam je samosebou taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hh:) njn tak nerikam ze chtit vsechno zadarmo, ale tohle mi prijde fakt jako zaklad. Kazdopadne nedela mi problem si tech 800,- za vybavu zplatit, jenom rikam, ze se mi to moc nelibi, kdyz ti prodaji auto, ktere nesmi na pozemni komunikaci. U letnich gum to uplne neplati, dle vyhlasky, pokud neni snih a neprodpoklada se, ze se bude tvorit led, atd... muzes normalne na letnich vyjet - zjednodusene receno). Kdezto u povinne vybavy vyjet proste nesmis...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Standardne to v aute neni. Nekteri prodejci to davaji zdarma. Nekteri ne. Zalezi tez jakou ti dali slevu. Pokud mas velkou slevu, tak te vetsinou zkasnou alespon na lekarnicce. Kazdopadne tento system je imho prasarna, protoze de facto pouzivaji auto v nepojizdnem stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z výroby je v autě akorát sada pojistek a žárovek, sada na opravu pneu a kompresor. Pokud je v příplatkové výbavě rezerva, tak místo sady na opravu pneu a kompresoru je v autě ta rezerva, klíč a zvedák. Zbytek povinné výbavy (vesta, lékárnička a trojúhelník, nejsem si teď na 100% jistý, ale tažné lano už v povinné výbavě myslím není) buď dá prodejce jako bonus zdarma, nebo se musí dokoupit. Osobně bych bez výbavy ze salonu neodjel, náhoda je blbec a policajti jsou na tohle dost háklivý. To ji radši koupit při předání přímo na místě a nebo si ji v batohu na předání přinést.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...