Přejít na obsah

FII - nejdou otevřít dveře


TraCker

Doporučené příspěvky

Tak jsem se rozhodl na toto téma založit nové vlákno. Mám tento problém. Dveře od řidiče mi nesignalizoval na palubní desce, že jsou otevřené. Vypadalo to na mikrospínač v zámku. Dveře jsem rozdělal, zámek vytáhl a zjistil, že mi doma chybí malý torx, kterým bych se dostal dovnitř zámku. Čas nebyl, venku se stmívalo, tak jsem se rozhodl raději dveře složit s tím, že to pořeším jindy. Vše jsem poskládal, zapojil... Vypadalo to, že je to OK. Dveře šly zavírat, otevírat. Vše bez problému. Ale jak jsem auto zamkl DO, tak nastal problém. Po odemknutí už nejdou otevřít. Ani klíčem, ani DO. V zámku je slyšet, že cvaká jakm á, ale dveře zůstanou zamčené. Otázka zní. Dá se to teď vůbec nějak otevřít, odemknout... Autorizovaný servis mě určitě sedře z peněz... Asi ale nic jiného nezbyde co? :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy se tímto způsobem posere zámek,zkoušej odemykat a zamykat jestli se chytne,jinak ti nezbyde než odstrojit dveře zevnitř a zámek rosekat až se dostaneš na závorku a manuálně ji odjistíš.Je to hrozná pakárna ale jde to.Možná budeš muset vyndat sedačku,dělal jsem tohle několikrát,ale vždy vzadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejný problém, po odemčení prostě dveře nešli otevřít za kliku z venku a ani zevnitř. Takže jsem lozil přes spolujezdce. Byl jsem s tím v autorizáku a jel jsem na okamžitý servis, protože jsem neměl moc času, servisak mi jen řekl otočte se, tak jsem se otočil a pak řekl dobrý ani ne po 5 sekundách a dveře měl otevřené, pak je rozebral a byl tam prasklý nějaký plastový mezikus, nevím přesně co to bylo, nechtěl jsem mu čumět vyloženě přes rameno. Celé jsem to měl za 500,- a dohromady asi za 20 minut. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi měl štěsí. Mě s tím už došla trpělivost a zítra to mám dovézt do servisu. Snad to bude taky za pár kaček. :-) Auto má opravený předek a od té doby je jak začarované :-) Dveře, na parkovišti minulý týden mi někdo udělal pavouka na zadním světle... Je to hnus. Ale díky za rady... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadní sklo jde řešit přes pojistku skel ne? Asi bydlíš s našimi kouzelnými spoluobčany kteří rádi dělají problémy :)

 

Pak napiš co s tím bylo .. rodičům taky začalo blbnout zamykání .. už šlo sotva otevřít a zavřít dveře .. a v servise při servisce to stálo asi 300 kč za rozebrání zámku a výměnu nějaký pacičky plastové..

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Měl jsem stejný problém, po odemčení prostě dveře nešli otevřít za kliku z venku a ani zevnitř. Takže jsem lozil přes spolujezdce. Byl jsem s tím v autorizáku a jel jsem na okamžitý servis, protože jsem neměl moc času, servisak mi jen řekl otočte se, tak jsem se otočil a pak řekl dobrý ani ne po 5 sekundách a dveře měl otevřené, pak je rozebral a byl tam prasklý nějaký plastový mezikus, nevím přesně co to bylo, nechtěl jsem mu čumět vyloženě přes rameno. Celé jsem to měl za 500,- a dohromady asi za 20 minut. 

Mám teď úplně ten samý problém, pravé dveře u spolujezdce nejdou po odemknutí auta centrálem otevřít. Tak zrovna řeším jak rozebrat tapecírung u dveří a dostat se k zámku, když dveře nejdou otevřít. Takže zkusím taky asi autorizovaný servis, snad tam bude podobně šikovný mechanik, který mi to otevře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Zdravím

Stala se mi nemilá věc, chtěl jsem otevřít dveře u spolujezdce zevnitř(blbe zámek, je potřeba odemknout vícekrát). Když jsem zabral za kliku tak nic. Asi se vyháklo lanko. Dveře nejdou otevřít ani z venku. Zámek je slyšet, tak si myslím, že ním to nebude. Za obě kliky lze zatáhnout lehce, jak kdyby tam to lanko nebylo. Je nějaká možnost ty dveře rozebrat, když nejdou otevřít z venku ani zevnitř? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na FII - nejdou otevřít dveře

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...