Přejít na obsah

AUX


otam

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
No ja to budu upravovat tak jsem vědavej jestli se to povede. Ty svorkovnice maj jen trošku rozdilny kodovani a dostal jsem takovou informaci, že by se to mohlo povezt a možná i fungovat.

Jestli ne tak budu ale pěkně nasranej.

To myslím že budeš, protože to nikam nenacpeš, Opravil jsem odkaz, teď bude fungovat. Mrkni se co by jsi potřeboval, aby ti to na Symphonii chodilo. A nebo toto Aux-in, ale ten jsem na Symphonii zkoušel a nefungoval.

Editováno: , autor: Remus by skoda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mates XIV: To co sis objednal má dvouřadý 18-ti pinový konektor VDA, který do rádia nedostaneš. Potřebuješ miniISO třířadý 20-ti pinový konektor (nebo jen jeho modrou osmipinovou část - viz Remusův odkaz Aux-in ) plus nějaký ten chytrý oblbovací obvůdek. Možná by to monofonně šlo připojit místo handsfree sady telefonu na zelenou část miniISO a přepínalo by se přivedením +12V na pin 2 napájecího ISO konektoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • Pawouk změnil název na AUX

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...