Přejít na obsah

AUX


otam

Doporučené příspěvky

Zdar,já už to dořešil do konce,mám org.navi a když jsem řešil co k ní,abych mohl poslouchat I muziku kterou mám rád tak po mnoha úvahách sem dospěl k tomuto:DVD přehrávač 2300(dvd+,-,cd,MP3,atd....)plus adaptér k navi 3500 a nakonec odpojení Galy a připojení odrušovacího filtru 110,- =naprostá spokojenost

A abych nezapoměl ještě podsvícení navi do bílé(fakt super).

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja sem to vyresil tak, ze mi kamos zbastlil tistak, kterej dokaze detekovat audio signal na vstupu a pokud tam takovej signal je, prepne relatko, ktery je na tom tistaku a do radia pusti prave ten signal - zvuk z mp3 prehravace. Pokud je prehravac vypnutej, relatko odpadne a hraje changer... Nevyhoda je, ze changer bezi i kdyz prehravam mp3. Zajimalo by me co je v ty krabicce co umi "simulovat" changer, tak aby si radio myslelo ze je k nemu pripojenej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bojim sa ze to nikto nebude pitvat, je to proste "cierna skrinka", na vstupe 2x cinch a na vystupe konektor ako ma CD changer + nejake to napajanie. podla mna je tam odsledovana logika a komunikacia CD changeru a ta krabicka to radio proste "sali"

CTVVGX001.jpg

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.k9spud.com/vwcdpic/

Myslím, že by to stálo za nastudování... koukal jsem tam jenom chvíli, ale což takhle připojit k symphony IDE disk... to by bylo MP3 suoborů ;-) Myslím, že je to docela vychytaný řešení - až budu mít čas tak se do toho zkusím zahloubat.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.k9spud.com/vwcdpic/

Myslím, že by to stálo za nastudování... koukal jsem tam jenom chvíli, ale což takhle připojit k symphony IDE disk... to by bylo MP3 suoborů ;-) Myslím, že je to docela vychytaný řešení - až budu mít čas tak se do toho zkusím zahloubat.

Jojo, uz to studuju. Testoval jsem to jejich ukazkovy zapojeni a funguje. O vikendu to preprogramuju. Uvaha je takova ze vznikne "krabicka" ktera sa pripoji k radiu a na druhym konci bude RS232 pres kterou bude mozne ovladat displej + odchytavat stisknuta tlacitka. Pak uz zalezi na tom co si na RS232 pripojite ;-)

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak... koukal jsem na ten modul MP3 HDD přehrávače - ale je to dost za těch 150$ Zajímavý odělátko bylo taky multiplexor = připojení více zařízení pře jeden vstup :)

No jak říkám, až bude čas :)

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
jak nevidis? odklopis to vicko a je tam hned dirka. V sobotu sem to poprve zkouse. Panecku asi 5 minut mi trvalo zjistit jak to zapnout. B)

No to jo, ta dírka tam je, ale nevidím v ní ten konektor na toho jacka, nebo je hlouběji? může sem někdo dát foto, jak to vypadá po odklopení? já to zkusím také vyfotit.díky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lancelot. Tam je jen samice. Musíš koupit kabel Samec-Samec

A jestli ho máš, tak tam strč jeden konec a druhý do iPoda

jojo to chápu, chci tam právě šupnout flashku, ale já tam mám jen dírku v plastu, ale nikoliv zdířku na ten 3,5 jack...je to možné, že by to zapomněli namontovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to možný, já tam měl jen díru a konektor se válel i s kabeláží pod ruční brzdou. V servisu hned věděli..takže jsem nebyl první.Udělali to na počkání a od tý doby v poho.

tak to tam musím zajet. díky za info, měl jsem strach, že to tam nebude vůbec, já totiž ten kabel u te ručky vidím tou mezírkou... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to me to tam nedali vubec a to mam radio dance taky, vedle rucni brzdy mam jen zasuvku na 12 V

no dle mého názoru tam mohli dát klasické usb a byl klid, 3,5 jack není podle mě ta nejlepší varianta...zvlášť pokud radio dance je tak drahé, mají to už rádia za 1500 kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na AUX

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...