Přejít na obsah

AUX


otam

Doporučené příspěvky

pod krytkou AUX je 3,5 jack na vstup...

Já nedávno dostal Roomstera Praktik s rádiem BEAT. Žádný otvor na CD, nic. Jen rádio. S tím, že píšou v návodu možnost připojení na AUX IN mptrojky nebo i-Podu. Ale tuhle díru tam vůbec nemám. Jen "zásuvku" na 12V...jak je to možný...??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Nenapadá náhodou někoho čím zaslepit díru po AUX zdířce? Koupil jsem auto z druhé ruky a nějaký šikula demontoval jak origo rádio, tak AUX zdířku a ve středovém tunelu je díra.

Není náhodou někde na palubovce stejně velké tlačítko, je jedno jaký symbol na něm bude, cokoli je lepší, než díra.

Za jakékoli nápady děkuji.

Editováno: , autor: Kamil07
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

snazil jsem se najit vyuziti pro muj aux in

nakonec jsem se rozhodl vyzkouset toto:

Belkin bluetooth reciever

ted cekam az mi to prijde a odzkousim, slibuju si od toho, ze napr. po sparovani s navigaci bude navigovat pres repro, ci sparovani s mobilem - pro prehravani, ci mozna i handsfree..

Editováno: , autor: jajohnny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenapadá náhodou někoho čím zaslepit díru po AUX zdířce? Koupil jsem auto z druhé ruky a nějaký šikula demontoval jak origo rádio, tak AUX zdířku a ve středovém tunelu je díra.

Není náhodou někde na palubovce stejně velké tlačítko, je jedno jaký symbol na něm bude, cokoli je lepší, než díra.

Za jakékoli nápady děkuji.

Kamile, kup ve Škodovce novou zdířku AUX, zas tak hodně nestojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

jak nevidis? odklopis to vicko a je tam hned dirka. V sobotu sem to poprve zkouse. Panecku asi 5 minut mi trvalo zjistit jak to zapnout. B)

Zdravím,

v návodu k rádiu Dance je napsáno "Opakovaným stiskem tlačítka CD zvolte externí vstup zobrazením AUX IN... Reprodukce se spustí automaticky po připojení zdroje"

Jenže mně i po opakovaném stisknutí tlačítka CD napíše jen "NO CD" a nepřepne se na externí vstup.

Je nutno AUX IN ještě někde v nastavení rádia povolit?

Díky Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s Vámi souhlasím.

Například nikde na stránkách Škody Auto jsem nenašel bližší údaje k motoru 1.6 pro Fábii. Až dotazem na zákaznickou linku jsem se dozvěděl o:

- blok válců a hlava válců ze slitiny hliníku

- plastové sací potrubí

- vzduchový filtr sání umístěn přímo na motoru

- pohon vačkových hřídelů řetězem

- bezdotykové zapalování se 4 zapalovacími cívkami

- plynulé přestavování polohy vačkového hřídele sacích ventilů

- katalyzátor v blízkosti motoru

- olejová vana ze slitiny hliníku

- olejové čerpadlo s regulací tlaku oleje

Také např. před rokem a půl odstranili ze svých stránek grafy s křivkami výkonu a točivého momentu.

O paketu pro špatné cesty to samé - poslali mi ve Wordu přehledný nákres - ale až poté, co jsem se něj dotázal.

Editováno: , autor: .Honza.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snazil jsem se najit vyuziti pro muj aux in

nakonec jsem se rozhodl vyzkouset toto:

Belkin bluetooth reciever

ted cekam az mi to prijde a odzkousim, slibuju si od toho, ze napr. po sparovani s navigaci bude navigovat pres repro, ci sparovani s mobilem - pro prehravani, ci mozna i handsfree..

Ahoj tak už jsi začal testovat nebo jsi to nakonec nekupoval? Zajímal by mě výsledek. Rumík

Editováno: , autor: Rumík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš stisknout "Mode" a pak budeš v nastavovacím módu, musíš se postupně procvakat na "AUX input" - a tam potvrdit zapojení vstupu. Na BEATu je to stejné, taky mne nebetyčně s*alo, že pokaždé musím do nastavení, když chci pustit mp3 - tak jsem BEATa vyhodil a mám klid...

nevim, ale ja zmacknu 2x za sebou CD a uz mi naskoci AUX, nikam do MODE nemusim.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, ten můj BEAT byl nějak šitózní, neměl pořádnou citlivost ani selektivitu, pořád blbnul, často se odlaďoval a hledal stanici, máme tady v blízkém okolí spoustu lokalit, kde je FM signál dost stíněný terénem a tam pro jistotu nehrál vůbec. Navíc hledání AUX zdířky někde dole mezi sedadly u ručky mi přijde asi tak logické, jako nalívat do motoru olej výfukem - když AUX patří k rádiu, má být na palubní desce pokud možno hned u něj. Už je pryč, nainstaloval jsem si "nekoncernovou pultovku" Panasonic a mám klid - má odnímací panel, CD, mp3 i velmi citlivé a selektivní rádio v sobě a AUX vstup přímo na panelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako mne ten aux vyvod uplne vyhovuje ze je pri brzde...rovno pod opierkou..lebo mam mp3 prehravac v opierke a z neho ide 15cm kabel priamo do aux..nic nebidno nic nezavadza..parada....keby to bolo pri radiu tak by osm ten kabel musel tahat ku radiu..prehravac mat pod radiom atd..bola by to blbost..uz ked mali to dat do schranky spolujazdca....ale v opierke mi to priapada najlesie..lebo je aj prehravac po ruke a si mozem prepinat skladby atd bez toho aby som sa niekde natahoval..ja som spokojny a myslim ze je to logicky vyriesene.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Dal jsem špatný odkaz, jinde jsem se už dozveďel, že tento kabel by měl fungovat...(z mého odkazu)

http://www.tme.eu/html/CZ/html/ramka_6482_CZ_pelny.html

Teď jen musím počkat až prujde a pak vyjmout radio. z čehož mám zatím tak trochu strach. Musím nějako pořešit ty klíče na vyjmutí. Měl bych možnost je vyrobit, ale potřeboval bych od někoho kdo by je třeba obkreslil, výrobu už zařídím a klidně se o ně podělím s ostatníma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to jsou ty obdélnikové otvory v rozích u těch tlačítek, tak stačí z plechu patřičné tloušťky vystřihnout pásky podle šířky otvoru.

Prostě aby tam ten pásek vešel tak akorát.

Když si je nacháš ustřihnout tak po 10-ti cm, tak je ještě budeš moct na konci pohodlně zahnout, ať se Ti dobře vytahují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, díky, pásky nebudou problém.

Našel jsem tu na fóru jeden obrázek:

Jen abych něco nedělal špatně, stačí sejmout rámeček okolo rádia a climatronicu (na obrázku to je ten "stříbrný") Pak bych se měl z boku dostat k těm otvorům, do nich zasunou pásek a zatáhnutím za navigaci ji vysunout.

Díky

post-23845-0-12534500-1297762052_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou to spíš tyhle otvory?

post-57881-0-79114100-1297762755_thumb.j

Dobře je vidět ten vlavo nahoře.

Dole nejsou na tom obrázku vidět, ale jsou tam.

Když zasuneš ty plíšky do otvorů tak se ty háčky jakoby schovají a pak zatáhneš.

Nicméně žáden rámeček ke korektní demontáži rádia/navigace není nutno demontovat.

To co jsi označil Ty, jsou zrovna místa, kde se zahákne to rádio/navigace.

PS:

Z tohodle muselo tu navigaci vyndávat jen prase.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na AUX

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...