Přejít na obsah

AUX


otam

Doporučené příspěvky

koupil sem si ho v krame s PC komponentama, stoji 20kč, je to obyc stereo 3.5 jack-jack. Takovej co se dodava ke zvukovejm kartam. a hraje to paradne. jakej mas zdroj? ja to cpat s toho TEACa a spokojenost, jako bych tam mel CD.,

přesně tak, já ho kupoval dnes 1,5 m (neměli kratší) za 24 Kč... v normálním krámě elektra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už ho mám! opravdu tam nebyl nainstalovaný... ale byl jsem s tím u Samohýla na třikrát a potřetí jsem se tam musel vzteknout, aby mi to udělali, prý zase v pondělí, je to tam katastrofa a nemá to daleko ke komunistickým servisům a časům... Zásadně Samohýl Zlín nedoporučuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, pustil som tam MP3 z mojho mobilu a to ma velmi slusny zvuk aj na sluchadlach (Sennheiser) a aj na PC reprakoch (Harman Kardon) a ten zvuk v aute ma trosku sklamal, takisto aj kvalita prijmu radia, ale nevadi, v aute je to postacujuce...mozno to bude aj tymi reprakmi v aute (neviem, ake su tam osadene)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heheh rozebirat to nebudu, me to hraje paradne, mam tedy jen ty 4 vpredu. Do formanka sem si montoval repro z OI, byly to velky 160mm blaupunkty

mám taky jen ty 4 přední, ale u některých skladech Pink Floyd to sem tam zabzučí, i když basy jsou na nule. Každopádně se těším, až tam dnes píchnu flashku, cd v mp3 se mi už vypalovat nechtějí...navíc je škoda, že nikde poblíž řidiče není na CD udělaná schránka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm tak to je fakt zvlastni, skus ruzny mp3, wavy, proste cokoli co ti tvuj mp3(i ty umi ruzne formaty) dovoli, ruzny styly, a tka pokud to bude porad zlobit, tak sup do servisu.

joo a dneska sem vyzkousel tu funkci GALA, , kdyz sme to dal na plno tj 9, tak se to opravdu znatelne pri vetsich rychlostehc zesiluje., B)

pri vyklizeni bordelu v pokoji sem nasel origo kabel 3,5- jack-3,5 k moji MP3, takze my zbyl ten co sem si koupil. Pokud ho nekdo jeste nema a jede na sraz na ten Karlstejn, tak mu ho venuju.

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemuze to bejt nic slozityho..tak si to nekdo kupte a rozeberte :-)

Ahoj, tak jsem dnes koupil tu kouzelnou krabičku, která má simulovat changer. Pitvat se mi jí opravdu nechce, je to docela dobře slisované s pečetí kvůli záruky. Až to budu mít připojené k Symphony tak dám vědět jak to šlape.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak abych to tady všem ujasnil!!! Na navigaci Škoda DX můžete připojit klidně i DVD a koukat na filmy!! lol Tudíž připojit MP3 není žádný problém. Jen co je docela problém je sehnat konektor který je na navigaci. Je to ten kulatý. Myslím že tam je 8 nebo 9 pinů. Já jsem si ten konektor vyrobil sice to nevypadá nic moc a musí se tam opatrněji zasouvat ale funguje to.

Když si seženete ten konektor tak Vám kabel na MP3 za 250kč udělám. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • Pawouk změnil název na AUX

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...