Přejít na obsah

AUX


otam

Doporučené příspěvky

No kdyz na nej tak koukam, tak mi to silne pripomina VIVO konektor nekterych grafickych karet. Kazdej vyrobce pouziva svoje ale vetsinou to byvaji dve nebo tri rady pinu v konektoru velikosti S-Videa. Jaky je hlavni prumer tohodle konektoru?? Dost mozna by sel upravit nejaky VIVO...

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

tak jsem si koupil roomstera skladovýho čekal jsem týden na rádio Dance chtěl jsem tam mít ten výstup na mp3 přehrávač aux mezi sedačkama tak mi řekli že to nejde ře to musí být od výroby jsem docela nas.... maj pravdu? a dá se to sehnat k doplnění?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si koupil roomstera skladovýho čekal jsem týden na rádio Dance chtěl jsem tam mít ten výstup na mp3 přehrávač aux mezi sedačkama tak mi řekli že to nejde ře to musí být od výroby jsem docela nas.... maj pravdu? a dá se to sehnat k doplnění?

Je to pravda, je to pouze tovární dovýbava, avšak neměl by být problém jí dodělat. Zdířka je pár korun , ale celkem dost dáš za práci - vrtání do palubky, vedení kablíku, apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

Tak jsem taky přišel na to že to nemám zapojený,teda v aux.zdířce ten kabel zapojenej je ale vedeněkde pod střed. tunelem k přístrojovce ale když jsem vytáhl rádio tak tam už není nevíte někdo kam ten druhej konec ty blbci ze škodoky schovávaj.Nechce se mi rozebírat pulka auta abych našel kde končí druhý konec kabelu.Jinak v servisu mi bylo řečeno,že to škodovka AUX nezapojovala umyslně do konce roku 2007,což fakt nechápu od letošního roku už to zapojují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Poradí někdo prosím kde sehnat AUX konektor do rádia Beat? A jeho případné zapojení. Rádio jde vytáhnout parádně tak bych rád použil tuto velice pěknou fuknci autorádia. Je to sice firemní Rumík ale ten zásah je tak nepatrný že to projde :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

No já jí mám taky, a když ji připojím, tak skoro neni slyšet repro na levý straně, jak vpředu tak vzedu. Na pravý straně to hraje normálně. Zkoušel jsem vyvážení zvuku, ale levá strana vůbec nereaguje, takže vlastně ztišim jen tu pravou. Ale při rádiu nebo CD to funguje normálně takže v reprákách to neni. Poraďte mi někdo čím by to mohlo být. Díky

Editováno: , autor: foromen
CITACE předešlého příspěvku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na AUX

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...