Přejít na obsah

Pískování autoskel


Pepikrihu

Doporučené příspěvky

Podle mě je pískování/leptání v dnešní době zbytečné.

Zloději skla rozbíjejí, protože jsou levná a tudíž k ničemu

Ale mít nějakou šablonu třeba superbklubu, tak bych do toho šel jen tak pro okrasu

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten kdo ti odjede autem chodi dverma, ne oknem. Oknem chodi jen vymastenej fetak pro navigaci :) hosi co ti vezmou auto maji jinej styl :)

Jinak kluci kdyz to mate vyleptany, bohate staci vzil polituru na sklo a krasne to jde rozlestit ze to nepoznas. Jedine piskovani skel, tam kdyz okno chces vybrousit tak to neudelas protoze je to vypiskovany hluboko. Ale pokud si to udelas samo domo, je to fajn, lepsi nez nic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak to beru, rozhodně ne že to za každou cenu odradí, jak jsem psal víš, prostě další komplikace pro zloděje a šance že to nebude zrovna mé auto. Jinak jak píše Michal, rozbijej okna akorát smasky pro columbuse, a druhá věc, přesně lepší vypiskovat, což je i můj případ, na YouTube je video jak vyleptani odstraněj za celkem krátký čas.

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...