Přejít na obsah

Facelift "zadek"


camron

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

zaujal mě v jednom inzerátu Superb 2 před-facelift, který měl zadní část z face-liftu. Ať už byly důvody k přestavbě jakékoliv, vypadalo to docela dobře a to i ve spojení s před-face předkem. Máte někdo potuchy, co všechno to obnáší? Přijde, mi, že je potřeba vyměnit nárazník a 5. dveře a samozřejmě lampy. S blatníky se asi nemanipuluje, ne?

post-4821-0-95726500-1423923665_thumb.jp

post-4821-0-96675800-1423923674_thumb.jp

post-4821-0-77612700-1423923690_thumb.jp

Editováno: , autor: camron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Čau kluci, nevěděl jsem kam můj dotaz dát, nenašel jsem vhodnější téma (odtrhová hrana a kufr a pod.) a téma facelift "zadek" bylo příhodné, tak snad to nebude problém.

Mám velkou prosbu, zda by se našel ochotný člen, co by mi změřil šířku kufru u faceliftové verze liftbacku (viz. obrázek), je to vlastně na té hraně a jedná se mi čistě o víko kufru (nepočítat do toho již mezery). Bohužel v práci máme jen kombíka a tam to bude nejspíš rozdílné.

post-9600-0-23465500-1426836524_thumb.jp

 

Předem moc díky! ;)

Editováno: , autor: Jarys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...