Přejít na obsah

Řídící jednotka airbag


piloun1

Doporučené příspěvky

Zdravím,

hledám někoho z Vysočiny, kdo by mi vymazal z řídící jednotky airbagů data o nehodě. Páč si servo načte nehodu z ř.j. aibegu a nemaká. Alespoň tak mi to bylo vysvětleno. VAGem to vymazat nejde. Nebo, pokud někdo ví jak to jde, prosím o info jak na to.

Kdyby někdo náhodou věděl o nějakém starším bagu spolujezdce za dobrý peníz, napište.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

hledám někoho z Vysočiny, kdo by mi vymazal z řídící jednotky airbagů data o nehodě. Páč si servo načte nehodu z ř.j. aibegu a nemaká. Alespoň tak mi to bylo vysvětleno. VAGem to vymazat nejde. Nebo, pokud někdo ví jak to jde, prosím o info jak na to.

Kdyby někdo náhodou věděl o nějakém starším bagu spolujezdce za dobrý peníz, napište.

Mylím si, že to vymazat nejde. Servisy dávají po aktivaci airbagů hned nové ŘJ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Vyřešeno!!!!!! :palec2:

Zdravím Vás, prosím o radu, koupil jsem fabii(2xairbag,rok 2000,sdi), která neměla jednotku airbagu - airbagy ok, tak dle VIN tam má být jednotka: 1C0 909 605 H 0A

tu ale nemůžu nikde sehnat, tak jsem si našel ve visu možnosti a kodování:

12338 – řid,spol,bok 6Q0 909 605 H 02

Řid, spol – 6Q0 909 601 C 02

Řid, spol – 1C0 909 601 C 02

12353 – řidič,spolujezdec 6Q0 909 601 H ; 1C0 909 605 H 0A

12340 – řidič,spolujezdec 6Q0 909 605 H 04

a sehnal jsem jednotku 6Q0 909 605 H 04 , ale po zapojení mi hlásí chybu: 01224 - řidící jednotka nepatří k tomuto vozidlu 35-00--

Můžete mi prosím poradit jak se to řešit? Popřípadě jestli by mi někdo mohl nahrát správný dump do jednotky?

Východočesko

Předem moc děkuji

:) tak nakonec se mi podařilo sehnat jednotku 1C0 909 601 C 02

dal jsem ji tam a maká to, díky všem

;)

Editováno: , autor: klidaas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zdravim. Mam airbag jednotku s čislom "1C0 909 605 k index 08 SME 5WK43125 Airbag VW51" tato jednotka je z vw polo. Ma vodicov, spolujazdcov airbag, bocne airbagy a spolujazdcov vypinač.

Chcel by som ju dat do fabie ale ked ju zapojim podla schemi tak funguje vsetko az na crash cidla bočnych airbagov tato jednotka ich ma mat s indexom 08 ale ja mam čidla s fabie a tam je index 01 tak to pise zavadu 01221, 01222. Vie niekto urobit flash na tuto jednotku aby mi pasovala do fabia alebo ak niekto ma airbag jednotku do fabie s čislom 1C0 909 605 k index 01 kupim takuto jednotku. Vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 roky později...

Zdravím všechny,

 

koupil jsem Fabii (rv2000, SDI) se čtyřma airbagama. Svítí kontrolka airbagu, po diagnostice v autorizovaném servisu (porsche Brno) mi řekli, že tam mám jinou jednotku než by měla být. Je tam 6Q0 909 605 H, navrhli ji vyměnit za 1C0 909 605 H 008, kterou se mi nedaří sehnat. 

 

Dočetl jsem se na netu, že 6Q0... byly nějak vadné. Dá se s tím něco dělat? Vím, že dá nicméně fám o kódování jednotek je na netu přehršle ale nic tak nějak uceleně. Mohl by jste mi někdo v tom lehce udělat jasno, co se s těma jednotkama dá a nedá dělat?

 

Pokud máte někdo tuto jednotku (1C0 909 605 H 008) a byli byste ochotní ji prodat byl bych velmi vděčný, neboť v poršeti se nestyděli a chtěli za ni 10 papírů.

 

Nebo pokud znáte někoho, kdo se tím zabývá a eventuelně by věděl jak na to prosím pošlete kontakt

 

Jinak mi bylo řečeno, že zbytek airbagů je OK.

 

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

RJ ktorú tam máš je pre airbag vodiča + spolujazdca + elektricky odpalované pásy prípadne aj bočné bagy a tá 1C0 je to isté len asi novší model, podporuje rovnaké množstvo bagov ale montovala sa až od 08 2002

 

chybu skús zmazať a uvidíš či nabehne znova a napíš prípadne číslo chyby

 

tie 6Q0 jednotky mali chybu akurát v tom že staré diagnostiky VAG ich vedeli poškodiť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, díky. Vyřešeno částečně: sehnal jsem tedy jednotku co po mě chtěli a pomohlo. Načež se ukázalo, že jsou chybné senzory příčného zrychlení, oba dva (řidič i spolujezdec). Chtějí mě ždímat dál a si řekli 3000 za každý... Takže jsem si sehnal diagnostiku a je to tam jak říkají. 

 

01221 - Crash Sensor Side Airbag: Driver Side (G179)
62-00 - No or Incorrect Adjustment

 
01222 - Crash Sensor Side Airbag: Passanger Side (G180)

62-00 - No or Incorrect Adjustment

 

Tvrdili, že elektrika v tom autě je namaděru. A že zprůchodnili ty dráty k tomu a že ty jsou ok. U každé z chyb je 62-00 -> No or Incorrect Ajdustment což asi znamená, že je nutné trochu kódování? Jak na to? Vaše názory? díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dále mám z VAGu measuring blocks

008 Crash sensor I (version): 1 (driver side front); 255 (passenger side front); Driver side rear: not installed; Passenger side rear: not installed

009 Crash sensor I (identification): 08 (driver side front); ** (passenger side front); Driver side rear: not installed; Passenger side rear: not installed

 

nalezeno dle:

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?4531094-Crash-sensor-no-or-incorrect-adjustment

 

Prosím o pomoc s rozklíčováním, co tedy sehnat, co s tím dále? 

 

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zase tento problém : Při diagnostice / VAG 304/ scan test proběhne normálně,všechny ŘJ diagnostika najde,jenom když se má spojit s adresou 15 /airbagy/  tak mi to napíše " Přeskoč adresu 15-Airbagy" . Mám ve voze airbag řidiče a spolujezdce.Při zapnutí klíčku mi na budíkách se normálně kontrolka bagů rozsvítí a cca po 2 sekundách zhasne.Auto nebylo nikdy bouráno.Co s tím ????

Editováno: , autor: fabobo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...