Přejít na obsah

Lak na střeše


mara2005

Doporučené příspěvky

Čau lidi,

po námraze mně totálně popraskal vrchní bezbarvej lak na střeše, vypadá to příšerně...Co by ste navrhovali jako ideální řešení?Zkusit nějakou fólii nebo nevymejšlet a nechat to stříknout?Nechce se mě do toho vrážet moc peněz a když to nebude vypadat uplně dokonalý určitě přežiju...Dík za názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zjevně se nejedná o lak z výroby - střecha je opravovaná, otázkou je, co se pod tou folií bude dít a jak folie na poškozeném laku bude vypadat. Také je otázkou, co by obnášelo přelakování střechy. Jinými slovy těžko radit, co bude levnější. Já bych ji nachal přelakovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebo je to i blbě zakitovaný a možná je to blbě zakitovaný, protože to je blbě vyklepaný...

 

Hlavně že ty máš v tom jasno :)  Viděl jsem auta které s tím měli velké problémy a nebyly bourané, lak praskal na střeše a kapotě.

 

Ideální je to znovu nalakovat a nejlépe kdyby si mohl být při tom a viděl si jestli to bylo vůbec kitované.

 

http://forum.skodahome.cz/topic/67865-popraskan%C3%BD-lak-na-st%C5%99e%C5%A1e/

Editováno: , autor: AUTOSTORE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedokážu přesně říct, čím to je (krycí lak se nespojí s barvou), ale po různých nízkonákladových opravách se to objevuje relativně často. Teď je otázka, co všechno je touto pokřivenou technologií stříklé. Na vodorovných plochách to může jen rychleji vylézat. Jak dlouho to auto máš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To isté na viacerých koncernových vozoch, napr. Felícia jedna z posledných r.v.2001 garážovaná,vyliezlo po 6 rokoch, sused Felícia r.v. 1998,objavil po 5 rokoch, žiadne z uvedených nebolo búrané ani lakované dodatočne.

Editováno: , autor: Effendi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...