Přejít na obsah

Chiptuning 1.6. TDI CR


dračik

Doporučené příspěvky

Zdravim.


Tak som sa stal majiteľom Superba.


Superb II 2011 1.6 TDI CR 77 KW, 5 st. MT.


Zatiaľ som sa na rôznych fórach dočítal rozporuplne informácie o čipovaní aj týchto motorizácii tak ak mate skúsenosti tak sa podelte.


Dieselpower, tdifun, motorpower, revo technik, príp iné???


Ako je to s DPF filtrom, odchádzaním spojky a inými negatívami a porovnanie pozitív. Je to vhodne aj na supa?


 


Díky za odpovede.


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Ahoj , mám právě čipnuto 1,6 Tdi a můžu říci ,že mi přijde jako kdyby mi přidali konečně motor do auta. Chipnuto asi na 95Kw . Vše bez problému a hlavně levně . Mohu jen doporučit firmu ESO tuning  p. ing. Esterku. Ví co dělá. Spotřeba šla dolů o 0,6 litrů a výkon nahoru. Konečně můžu i předjíždět !!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 15. 2. 2015 na 21:39, dračik napsal:

Zdravim.

 

Tak som sa stal majiteľom Superba.

 

 

Superb II 2011 1.6 TDI CR 77 KW, 5 st. MT.

 

 

Zatiaľ som sa na rôznych fórach dočítal rozporuplne informácie o čipovaní aj týchto motorizácii tak ak mate skúsenosti tak sa podelte.

 

 

Dieselpower, tdifun, motorpower, revo technik, príp iné???

 

 

Ako je to s DPF filtrom, odchádzaním spojky a inými negatívami a porovnanie pozitív. Je to vhodne aj na supa?

 

 

 

 

 

Díky za odpovede.

 

Ahoj, když budeš jezdit rozumně ,tak tě auto opravdu přežije. Já osobně nezávodím ani se prudce nerozjíždím. Když potřebuji předjíždět, tak se nebojím. Když budeš slušně jezdit tak se po čipu mimo město dostaneš na 4,8 /100 km a nemusíš ani tak podřazovat. Před projetím ostřejší zatáčky nebo křižovatky jsem musel vždy řadit na 2 stupeň po čipu se to krásně rozjede i na 3.  Spojka i vstřiky opravdu vydrží při rozumné jízdě ! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...