Přejít na obsah

Osvětlení schránky spolujezdce


casshern

Doporučené příspěvky

Ahoj kluci,

 

po tom co mám pár dní nového supa a již jsem po "ponákupním servisu", tak jsem si dnes všiml že mi nesvítí po otevření schránka před spolujezdcem.

 

Přísahal bych že svítila než jsem to dával před pár dny do servisu ale spíš mi jde o to že tam nevidím nikde ani světélko, jen jsem tam svítil teď večer telefonem a je tam jen vpravo v rohu čouhající 2 cm kablík z nějaké díry s kusem černého plastu na konci jako by to mělo být někam zapojené. nicméně jsem to teď po tmě moc nestudoval. Ráno to vyfotím a hodím sem obrázek  :kol-32:

 

Nejsem moc "automechanik" ale jen s tímhle se mi zrovna do Škoda servisu moc nechce.

 

Co tam má být za žárovku a jak to tam má vypadat?

 

Dodatek: 

 

Tak asi by tam mělo být tohle: http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1j0947301-svetlo-odkladaci-schranky-oe-14151.html

 

A do toho zapojit kabel co mi tam čouhá ale nechápu kam se to ztratilo když to před pár dny svítilo, kaslík je prázdný :-(

Editováno: , autor: casshern
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JO  tohle tam "MÁ" být + sufitka 31mm 

kámo REALITA , v servise BEROU VŠE co potřebujou i co nepotřebujou :kol-44:  ,, ja takhle ODservisoval deštník ze zadních dveří (ve škoda servise)  :kol-47: 
nedokážeš jim nic !
 

Editováno: , autor: HANZTD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...