Přejít na obsah

Paket pre zle cesty


tom2217

Doporučené příspěvky

Paket by mal byt kryt motora zospodu a pri O je to aj mierne zvyšený podvozok teda aspon co písu tu na fore a všetci tu cakaju cca 2 a pol mesiaca a viac na combi. Ale mne to napr skratili najprv to malo byt koncom marca teraz to vyzera na zaciatok marca

Editováno: , autor: Jakub3211
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tom2217:

Chlape, koukal jsi třeba do konfigurátoru?

 

Paket pro špatné cesty je soubor opatření, jehož úkolem je ochránit spodní části vozu před mechanickým
poškozením a vnikem nečistot. Zahrnuje spodní kryt motoru a převodovky, vyšší světlou výšku a ochranu
vedení brzdové kapaliny a lanovodů ruční brzdy.

Paket pro špatné cesty zahrnuje:

- Spodní kryt motoru a převodovky z plastické hmoty
- Zvýšení světlé výšky o 8 mm (celkové zvýšení výšky vozu o 15 mm díky specifickým pružinám, tlumiče standardní)
- Ochranu vedení brzdové kapaliny a lanovodů
- Ochrana - kryty misek pružin na zadní nápravě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, nech ti to vyjde. Ja sa tiez neviem dockat ale zatial my to dali na prvy majovy tyzden. Jaku si si tam dal motorizaciu? Ja som ja si dal 81 kw dufam ze to pojde dobre, lebo jazdil som iba na 66 kw kratkej a to z toho som bol prijemne prekvapeny. Tak dufam ze 81 bude este o nieco lepsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím ve spolek. Měl bych dotaz k paketu a zápisu 17" pneu v techničáku. Jaký rozměr pneu je v techničáku zapsaný když budu mít namontovaný paket na špatné cesty a 16" kola? Respektive jsou tam zapsána jako možná i 17" kola? A pokud ne, dají se tam standardním postupem dopsat? Mluvím o běžných homologovaných kolech pro F3. Děkuji moc za odpověd. Zatím jsem se ji nedozvěděl ani na Škoda-auto, protože výroba i homologace právě nastoupili na třítýdenní dovolenou :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za snahu, nicméně tam odpověď není. Dle konfigurátoru mi při paketu na špatné cesty namontovaném na F3 17" pneu nenamontují a při těchto pneu, zas nenamontují ten paket, ale já bych chtěl obojí. A tak (pro upřesnění) má otázka zní:

Je tento jejich postup v konfigurátoru jen obchodní politika (prostě vám to takhle neprodají), ale technicky tomu nic nebrání a v TP ty sedmnáctky jako možné uvedeny budou?

Druhá možnost že uvedeny nebudou, ale nic mi nebude bránit si je koupit a na základě typovégo listu mi je na STK schválí a na úřadě tam dopíší?

Ví to někdo prosím? Vozidlo je již objednané a tak to kvůli ještê možným změnám spěchá. Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 100% to u F3 nevim, ale podle me je to vylozene jen jejich obchodni politika, pac dosli k nejake nesmyslne uvaze, ze kdo chce vyssi auto tak nebude chtit vetsi kola. Jsou to fakt dementi, protoze s malyma kolama to vyssi auto vypada nic moc, ale s vetsima uz je to uplne v pohode a clovek ma vsechny vyhody vyssiho auta.

 

V TP to podle me bude mit napsane stejne kola jako jakakoliv jina Fabie. Alespon drive u starsich modelu O2, F2 to tak bylo na 100%. Technicky tomu kazdopadne nebrani vubec nic, ty kola maji stejny obvod a i kdyby meli vetsi (coz nemaji) tak tam je na ne naopak vice mista.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Aha takže jsou 2 možnosti, buď originál:

http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/autodily-skoda/fabia-iii/motor-prevodovka/motorove-dily/16193-spodni-kryt-motoru-ochrana-proti-podjeti-benzin-motory-fabia-iii-2015.html

anebo náhrada:

 http://www.cc-autodily.cz/kryt-motoru-spodni-7

Ovšem nevím kde se k tomu origu dají koupit ty držáky do nosníků a jaký uchycovací materiál použít k té náhradě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...