Přejít na obsah

Paket pre zle cesty


tom2217

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 4 roky později...

Rád bych toto téma obnovil. S tím že uvažuji o tomto paketů na špatně cesty. Jelikož jednou, dvakrát za měsíc jezdíme do Alp a přespáváme všude možně, kdy občas vjedeme mimo asfalt. Má s tím zvýšením někdo zkušenost? Prodejce říká, že ochrana podvozku je i bez tohoto paketů a jízdní vlastnosti se zhorší, včetně spotřeby. Když už se nedela Scout, tak bych přemýšlel o této variantě. Děkuji

Screenshot_2021-09-20-22-38-31-101_com.android.chrome.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tento packet na aute. Auto v porovnaní so sériou mne príde o niečo tuhšie, bude to podľa všetkého nastavením pružin, aby sa to menej nakláňalo. Čo stráca na komforte to zase na počudovanie pridáva na stabilite a subjektívne oproti sérii mi príde, že auto sa menej nakláňa v zákrutách.

Spotrebu neviem priamo porovnať, ale nepríde mi nejak výrazne iná oproti tomu ako jazdia ostatní v podobnej motorizácií.

Mám za to, že oproti sérii je napr. ten kryt pod motorom z nejakého odolnejšie materiálu plus sú tam tie kryty na zadných ramenách.

Za mňa, ak nebude pre teba problém samotný výzor auta, ktoré pôsobí ako nakopnuté, tak odporúčam. Ono tých 18mm nieje veľa, ale je fakt že sa nemusím báť vojsť niekam s tým autom alebo že by som niekde o obrubník škrtol nárazník pri parkovaní. Čaká ma prvá zima s autom, kde to pôjdem otestovať, tá výška naviac by mohla pomôcť tomu, že to auto len tak nepoložím niekde na brucho v snehu.

20210329_111257.thumb.jpg.07e4b8a4fc435f461b409a16d66700fc.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...