Přejít na obsah

Vrzání při zatočení při rozjezdu


rdrahota

Doporučené příspěvky

Zdravím :-)

Mám takový problém s mojí Octavií: při rozjezdu rovně je vše OK, ale při rozjezdu se zatočenými koly se zepředu ozývá docela dost hlasitě vrzání/cvakání. Tlumiče, péra to asi nejsou, na nerovnostech nic neregistruju a při zatáčení na místě je to také zticha. Nevíte někdo?

Díky moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

U mě to při otáčení volantem (na obě strany za jízdy) taky praská (OII, 2.0 TDI, 166.000 km). Myslel jsem si, že to je jasný uložení tlumičů, tak jsem je nechal vyměnit. Uložení bylo skoro jako nový :-( Praská to dál. Je to velmi jemné praskání. Vychází jakoby z přístrojovky od řízení. V rejdu to nehučí. Dokonce za deště/vysoké vlhkosti to taky nepraská. Čepy a stabilizátory včetně lůžek jsou nové také (vše origo). Někde tady na fóru jsem se dočetl, že pomůže pouze výměna celého řízení (cca 10500 Kč). Toho bych se rád vyvaroval. Určitě půjde vyměnit jen nějaký kloubek či podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...