Přejít na obsah

1.8T od souseda, koupit nebo hledat jinde


wetter

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám možnost koupit za poměrně nízkou cenu (30 000 Kč) od souseda oktávku 1.8T AGU před fl (1999) s najetými orig. 203 000 km.

Bylo by to mé první vlastní auto. Nejsem zdaleka dravej řidič, spíš kliďas kterej ale má rád jistotu pod plynovým pedálem.

Autu byl měnen olej max po 15 tis km, nyní má zánovní přední i zadní brzdy a nový střední a zadní díl výfuku.

Auto mám teď půjčený na 2 dny a zjistil jsem následující vady:

Asi termostat - auto se ohřeje ale při sebemenší jízdě z kopce padá teplota dolů - spotřebu paliva na krátké trase (6 km) jsem měl 8,3l/100 km - při mém průměrném nájezdu 10 -15 tis ročně to nebude katastrofa, navíc od 110 Kw nemužu ořekavat že budu jezdit za 5.

Nefunkční el. otevírání zadních oken

Nevím jak má auto táhnout ale podle toho jak jsem se všude různě dočítal o perfektním tahu z nízkých otáček tak bych řekl že to zde tak dramatické není, že by závada?

Při otevřené kapoté slyším z pravé strany odspodu jakési syčení. Nějaký hadičky co jsem koukal tak určitě nejsou původní (třeba od posilovače brzd do sání)

 

Co bych ještě měl prověřit? Notebook s VAGEM a kabel mám, nicméně umim jen vyčíst a vymazat chyby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeto jedna z prvních 1.8 s turbem. K tomu tahu - kdysi jsem jezdil se čtyřkolkou a ta se rozjížděla fakt rychle, tady to nebude tak rychlé ale zátah by měl být na první tři stupně výrazný. Motor je jinak celkem držák a ta cena se mi zdá dobrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...