Přejít na obsah

Žárovky


Pavel M

Doporučené příspěvky

to bola alternatívna cesta, keď sa mi to ináč nedarilo a navyše mi do svetla spadol jeden plastový držiak. takže muselo ísť svetlo von tak či tak. dá sa to vymeniť aj bez demontáže nárazníka, naposledy som to mal asi za 45 minúť i s nákupom sekundového lepidla

 

pliešky máš OK, žiarovky si nie som istý, ale skúsiť ich môžeš. určite sú však lepšie sady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde to blbe ale jde to ... Ja tam ledky daval skrz podběh pri sundanem kole, na strane spolujezdce relativne v pohode,na strane ridice jsem s tim bojoval snad hodinu, protoze se mi nedarilo zarovku zajistit... Takze to chce vic trpelivosti a ono to pujde. Jinak mi prijde ze mas hodne velke chlazeni te ledky, aby si to svetlo pak zadekloval tim gumovym deklikem?. Jinak ten adapter mas spravny ?

IMG_20190205_133932.jpg

IMG_20190207_202340.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta prdýlka je větší, ale myslím, že se vejde bez problémů spíš mám obavy, že je delší čumák možná už se opírá o čočku, ale to fakt nevím není šance tam vidět, každopádně počkám až bude zase trochu tepleji. Tvoje žárovky vypadají pěkně, máš na ně odkaz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Světlo je homologovaní na H7, takže ikdyby svítilo s jakýmkoli zdrojem sebelépe, tak dle naší legislativy není možné s ním legálně jezdit v provozu, tedy nesmí ani projít přes STK. Stejně tak ikdyž si seženeš firmu, která dělá přestavby světel, dá tam kvalitní LED projektor, doplnit nivelaci a ostřikovače. Tak přesto to legálně nikdy nesmí projít, protože ve světle je jiný světelný zdroj než se kterým bylo homologováno. Bohužel, takto je naše legislativa postavená (tím nechci nikoho odsuzovat, nebo cokoli jiného, jen píši jak to je :/ ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kde tu automatickú niveláciu máš uvedenú? áno, ak sú LED od výroby. ani low xenon nemá automatiku - ak sa mýlim, tak ma opravte). a autá prechádzajú v pohode. ja a pár ďalších máme "iba" LED žiarovky ako náhradu H7. ale hádať sa nebudem. na to táto téma nie je. preto som ani vo svojej téme veľkú pozornosť LED-kám v stretávacích a diaľkových neriešil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud má světelný zdroj nad 2500lm (myslím) musí mít nivelaci a ostřikovače (počítá se "zdroj", takže každá LED ve světle, né světlo jako celek, proto třeba LED většinou projdou bez nutnosti nivelace a ostřiku, protože mají ve srovnání s Xeony mnohem více slabších zdrojů). Ale jak říkám, jen jsem napsal co říká legislativa a upřímně já osobně nemám s LED problém, pokud neoslňují. Ale když už se ptali na tu STK, tak mne přišlo OK to napsat, ať jsou lidi informování jak to má být (to jak to ve skutečnosti je, to už je věc druhá).

Ale ano, máš pravdu, o tomto toto téma není, ostatně ono není vůbec o LEDkách :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 19 minutami, wirer napsal:

a kde tu automatickú niveláciu máš uvedenú? áno, ak sú LED od výroby. ani low xenon nemá automatiku - ak sa mýlim, tak ma opravte). a autá prechádzajú v pohode. ja a pár ďalších máme "iba" LED žiarovky ako náhradu H7. ale hádať sa nebudem. na to táto téma nie je. preto som ani vo svojej téme veľkú pozornosť LED-kám v stretávacích a diaľkových neriešil

Taky se nechci hádat, měl jsem představu, že všechny Škodovky s LED nebo xenonovými světlomety automatické naklápění mají, a tudíž toto musí STK kontrolovat. Já před lety s Feldou neprošel proto, že mi nefungovalo ruční naklápění.... V každém případě, technik který nepozná LED od halogenu by asi na STK pracovat neměl ?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ste sa rozohnili....

 

Tak ak máš xenony originál je tam nivelácia a xenony sú zapísané v TP, mal som na 2 octavke a raz ma aj policajti kontrolovali.

 

Na led nemusia prísť ide o to že na STK sa kontroluje vyžarovanie ak plní potom nieje problém.

Jednoducho sa to dá overiť zasvieť svetlá na stenu a či zostava taký istý obrys a je to. Lumeny nikto nemeria.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Nejde o mě, pokud mě nikdo neoslňuje, tak ať si každý do auta dá, co je mu libo. Mám jen opačné informace od lidí, kteří s dodělávanými xenony STKáčkem neprošli. Ale možná jak na které STK...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...