Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

To nemění nic na tom, že to na autě nemá co dělat a navíc pojišťovny tohle kontrolují při dopravní nehodě, protože hledají záminku aby nemusely platit a stačí když někdo řekne, že byl oslněn a jak všichni víme, pan Murphy nikdy nespí.

• Pozitivní 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Důkaz by byl? Mě oslňují i vypálený halogenky co mají debilně nastavený světla. 

Chápu postoj proti tomu, ale s tou pojišťovnou jsem teda skeptickej. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No, když mi někde na nějakém kopečku bliknou do očí halogeny. tak je to nepříjemné, ale ustojím to. Když mi blikne do očí několikanásobně silnější LED, tak mě to oslepí. Možná je někdo odolnější, to nejsem schopný posoudit. Proto taky ty originální mají automatické naklápění, které taky není všelék, ale aspoň něco. A konkrétně u dlouhé Fábky spolehlivě nastavení světel rozhodí i těžší nákup v kufru. Takže děkuji všem made home LEDkařům, že budou zodpovědně používat to kolečko vedle přepínače světel před každou jízdou 😃.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zase ani automatická regulácia sklonu nie je všemocná.. aj auto s originálnymi xenónmi/ledkami a automatickou reguláciou ťa dokáže poriadne oslepiť, keď sa s ním míňaš akurát na vrchole nejakého kopčeka.

PS: Poctivo krútim regulačné kolečko aj pri dušičkových halogénoch..

• Líbí se mi 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Výšková regulace je dobrá, ale na kopci vás oslní auto i bez ní. Ano, pokud se stane nehoda a někdo bude upozorňovat na světla, může nastat problém, ale ... Zas tak bych to nehrotil a pokud se bojíte, tak to tam nedávejte. Kupodivu budete jezdit taky;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se