Přejít na obsah

Žárovky


Pavel M

Doporučené příspěvky

Ja menil jen potkavacky, protoze dalkovy mi prijdou, ze sviti dostatecne. Navic po martyriu s potkavackama uz se mi do dalkovek ani poustet nechtelo...
Jinak ted jsem musel menit potkavacku v Alfe, co s ni ted jezdim a tam je to fakt dvouminutova zalezitost - ne jak ten lakatos F3... :kol-44:

Editováno: , autor: epo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Jak se ti, co si nemůžou dovolit auto s xenonama v sérii, zoufale snažej "nahonit" do světel aspoň barvu, jakou má xenonová výbojka....

Já na barvu světla seru jak Bílej Tesák, mě zajímá intenzita osvětlení plochy před autem - a tu mají Night Breakery dobrou, takže pro mě jasná volba - pokud xenony nejdou do světlometů bez aktivní trvalý nivelace a ostřiku legálně implantovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak žiaľ škoda neponúka do fábie xenony a chcel som len vedieť či existuje taká žiarovka ktorá by napodobnila aspoň farbu, veď keby taká existovala tak prečo nie. Auto by hneď vyzeralo lepšie. Myslím že vymenit žiarovky je to najľahšie aby auto vyzeralo aspoň o trochu krajšie.Ospravedlňujem sa za moju laickú otázku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je asi pravda, proč to nevyzkoušet do doby než z této honby za "xenonem" vyrostete (mně osobně zajímají už jen ledkové matrix a laserove světlomety. Xenony samy osobě jsou už passé). Jenom pozor na Osramy hyper blue. Nejsou homologované, protože na modrém filtru mají veliké ztráty světelného toku. Víc jsem se nezajímal. Můj osobní tip je v řádu pár stovek lumenů (200-300lm) od zdroje. Po ztrátách v celém reflektoru si ani neodhadnu říct kolik se na silnici promítne zbytkové svítivosti. Můj osobní tip co se týče žárovek je O NBU a můj tajný favorit je Bosch gigalight plus 120.

Editováno: , autor: Supermarine_Spitfire
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak hezky vypadají Osram Cool Blue Intense, dával jsem je minulý rok do motorky a tady je foto, jak vypadá oproti klasice Osram (vlevo). Když vidím, jaké jsou obštrukce s výměnou žárovky u F3, nechám tam asi origo:)

https://www.google.cz/search?q=blue+intense&safe=off&rlz=1C1AVNE_csCZ646CZ646&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjfiM2Fn83KAhWG_XIKHToqD7UQsAQIJA&biw=1920&bih=955#imgrc=D_enpx16mucuzM%3A

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je asi pravda, proč to nevyzkoušet do doby než z této honby za "xenonem" vyrostete (mně osobně zajímají už jen ledkové matrix a laserove světlomety. Xenony samy osobě jsou už passé). Jenom pozor na Osramy hyper blue. Nejsou homologované, protože na modrém filtru mají veliké ztráty světelného toku. Víc jsem se nezajímal. Můj osobní tip je v řádu pár stovek lumenů (200-300lm) od zdroje. Po ztrátách v celém reflektoru si ani neodhadnu říct kolik se na silnici promítne zbytkové svítivosti. Můj osobní tip co se týče žárovek je O NBU a můj tajný favorit je Bosch gigalight plus 120.

 

Na LED si v autě třídy a ceny FIII ještě počkáš (Polo GTI je výjimka). Laser je už čirá utopie, navíc to není žádná hitparáda ani u BMW zatím.

 

Jinak hezky vypadají Osram Cool Blue Intense, dával jsem je minulý rok do motorky a tady je foto, jak vypadá oproti klasice Osram (vlevo). Když vidím, jaké jsou obštrukce s výměnou žárovky u F3, nechám tam asi origo:)

https://www.google.cz/search?q=blue+intense&safe=off&rlz=1C1AVNE_csCZ646CZ646&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjfiM2Fn83KAhWG_XIKHToqD7UQsAQIJA&biw=1920&bih=955#imgrc=D_enpx16mucuzM%3A

 

No, měl jsem dát ty Cool Blue Intense místo NBU...ale už to měnit nebudu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo má auto hlavně na ježdění a ne na parádu, zkuste na to jít obráceně. Místo výměny žárovek si pořiďte žluté polarizační brýle do noci. Uvidíte více detailů a snížíte míru oslnění.

Pokud už jedny brýle na nose jako já máte, tak se dají koupit v klipu. Velká noční spokojenost za dvě stovky a nemusíte měnit žárovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...