Přejít na obsah

Cuknutí celého el. sedadla při prudkém zabrždění


casshern

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

tak bych se rád podělil o jednu nepříjemnost.

 

U mé nové (2012) Sll mám kožená el. sedadla vše jsem si již nastavil ale jedna věc mi leží v žaludku. Při nákupu jsem si toho nevšiml ale:...

 

Když prudce zabrzdím (ne úplně "stop" v případě mimořádné situace ale třeba jen na červené když dojíždím rychleji) tak mi malinko mechanicky škubne celé sedadlo dopředu a zpět. Docela z toho "rostu" :-( Dělá to někomu taky? Nevíte kde by mohlo být co uvolněné? Nejsem vůbec mechanik tak bych potřeboval vědět kde co zkontrolovat, utáhnout, případně co jim říci v servisu.

 

Editováno: , autor: Pawouk
Přesunuto.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V záruce již ¨bohužel není, ta skončila před pár měsíci, prodloužená nebyla :-( ... já koupil auto před pár dny.

 

Ze servisu jsem si to bral před pár dny (klasika po nákupu auta) a měl jsem od nich vůz po celou dobu a nechtěl jsem tam zase s tímhle hned letět a půjčovat si zase náhradní auto. Měl jsem si toho všimnout a mohlo se to vyřešit při jednom :kol-44:  :kol-44:  :kol-44:

Editováno: , autor: casshern
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Moje zkusenost je,ze elektricky nastavitelne sedacky se proste pohybuji..resp.trosku viklaji pri zatizeni..U mechanicky stavitelnych se mi ani nehnou.Zkousel jsem i uplne noveho Supa na salonu s el.sedackami a proste tam mala vule je.

Docela me to vadi.Ale vikla se mi jak moje,tak spolujezdce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a ja chudak s 98kg se tam viklam..

Opravdu jsem to zkousel a ikdyz se sedackou zahybu tak,ze chytnu sedak vpredu a operadlo nahore,cele se trochu hybe.Jak moje,tak spolujezdec a zkousel jsem prave S II face novej na salonu a temer zadny rozdil,take vule.Jinak mam sedacky elegance hadr,ale elektricke.Ten Sup na salonu take hadr elektrika,ale ambition.

Pokud mi potvrdite,ze se vam to vubec nehne.Tak pujdu asi do servisu, protoze me se nehne jen ta mechanicka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když vim , že se mi sedáky nehnou ani o píď , nedalo mi to , zved sem se z gauče a šel do garáže prověřit 
vážim 114kg mam alkantaru v el. , LOMCOVAL sem s tim nahoru dolu, leva prava , vpřed vzad , že se sup vlnil jak loďka v bouři a nezjistil sem sebemenší náznak jakýhokoliv "vaklíku" - prostě jak přivařený 

toť moje ověření jistoty "sama sebe"  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to mám jako George asi.. Zkoušel jsem ještě známého S2 face, alcantara a má to stejně jak já. Najeto má 60tis. Ve Škodovce už jsem to ukázal, říkali, že se jim to zdá volné, No utahli prý,co šlo a žádná změna. Pak už začali říkat,že u nového je to taky trochu volné, tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a ja chudak s 98kg se tam viklam..

Opravdu jsem to zkousel a ikdyz se sedackou zahybu tak,ze chytnu sedak vpredu a operadlo nahore,cele se trochu hybe.Jak moje,tak spolujezdec a zkousel jsem prave S II face novej na salonu a temer zadny rozdil,take vule.Jinak mam sedacky elegance hadr,ale elektricke.Ten Sup na salonu take hadr elektrika,ale ambition.

Pokud mi potvrdite,ze se vam to vubec nehne.Tak pujdu asi do servisu, protoze me se nehne jen ta mechanicka.

to bude tim ze jsi docent ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Myslím si to samé, ale ve škodovce je asi možné vše. Teď mám už vůli do stran, takže jsem se začal hýbat se sedackou v zatáčkách atd.

Ve Škoda servisu mi sedačku vyndali a opět celou dotáhli. Vydrželo to týden pevné, tedy ve směru do stran, dopředu a dozadu pořád stejné.To bych už i přežil, ale tohle je moc. Mezitím už skončila záruka. Ale budu chtít řešení protože jsem reklamoval prvně ještě v záruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...