Jump to content

Vypíná se ventilátor a zhasínají světla

Winters
 Share

Recommended Posts

Zdravím pánové, mám jistý problém na své feldě.

Posledních 14 dní, když někam jedu a zapnu topení, tak se mi po 5-10 minutach vypne ventilátor a zhasnou potkávací i dálkové světla a nereagují na zapnutí. (Obrysovky fungují)

Dálkové světla fungují pouze při držení přepínače světel.

Nemáte někdo s titmo problémem stejné zkušenosti ? Nebo znáte řešení na tento problém ?

Nejsem si ani tak na 100% jist zda-li je opravdu problém v elektru, ale jiný důvod mne nenapada.

Děkuju za jakoukoliv radu.

S pozdravem

Winters

Edited by Pawouk
Upraven název tématu.

Jako první - prověřit pojistkovej a reléovej box (nad chodidlama spolujezdce) - vyndat VEN Z AUTA, vysušit pokud je v něm mokro (a připravit se v takovým případě na vyndání a přetěsnění čelního skla), ALE určitě propájet všecky pájený spoje, případně přidat "cín" kde ho najdeš málo.

Pak, kdyby to propájení nepomohlo,  prověřit relé, kterýma se spínají světla a X-kontakt. 

Ale já si myslím, že to je studeňák v tý pojistkovo-reléový desce a pomůže to propájení.

• 2 weeks later...

Jako první - prověřit pojistkovej a reléovej box (nad chodidlama spolujezdce) - vyndat VEN Z AUTA, vysušit pokud je v něm mokro (a připravit se v takovým případě na vyndání a přetěsnění čelního skla), ALE určitě propájet všecky pájený spoje, případně přidat "cín" kde ho najdeš málo.

Pak, kdyby to propájení nepomohlo,  prověřit relé, kterýma se spínají světla a X-kontakt. 

Ale já si myslím, že to je studeňák v tý pojistkovo-reléový desce a pomůže to propájení.

Diky moc za radu. Po vymene rele, problemy ustaly a uz tyden jezdim bez jedineho vypadku :)