Přejít na obsah

Originál dálkové zamykání - dodělávka


Horalák

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

snažil jsem se tady hledat, ale na Rapida jsem podobné téma nenašel. Pokud duplikuju, tak mě prosím neukamenujte.

Mám Rapida Fresh ve verzi Active, vyroben 10/2014. Je možné k němu dodělat originální dálkové zamykání? Pokud ano, je to pouze o tom, získat klíč s tlačítky a spárovat nebo se přidává i jednotka do auta? A jak to +/- vychází cenově? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy záleží na výbavě vozu. Pokud má tempomat tak se určitě nic měnit v autě nemusí a jen se aktivuje dálka v BCM jednotce a nakóduje klíč a dálka.

 

Jinak platí, že stačí jednotka s posledním trojčíslím 086 a výše.

 

Příklad

mám 6R0 937 085 x potřebuju minimálně 6R0 937 086 x  nebo 6R0 937 087 x (x je libovolný index).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tom odkaze je vlastne dialkova centrala od METAsystem. a a zvlast dialkove a tosi mozes dat v podstate akekolvek univerzalne dialkove... ale niekedy mala meta a aj ine firmy uz aj take dialkove , pripadne spolu s alarmom ze to bolo ako original kluc, len sa vymenila planzeta a immobilizer..

napriklad http://www.tssgroup.sk/autoalarm-keetec-ts-100-key/  

 

to je alarm, ale mozno by bolo treba canbus modul k tomu..

alebo toto 

http://www.tssgroup.sk/dialkove-ovladanie-keetec-cz-10-key/

 

cena cca 45 +- pre mna za to dialkove ovladanie keetec cz 10 key keby nesiel link. najdi v google

Editováno: , autor: sven01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ferda25: Tempomat auto nemá, ale na tu jednotku ze zvědavosti kouknu. Já tak trochu doufal, že přímač je součástí jednotky a že je pro škodovku levnější do všech aut dávat stejnou, a pak by to bylo jen o klíči a aktivaci. Tak třeba budu mít štěstí.

 

sven01: Ten Keetec nevypadá vůbec špatně, navíc cena není nijak závratná. Uvidím, jak zjistím, která jednotka je v autě.

 

EDIT: Tak jednotka je bohužel 085, takže zřejmě kouknu po tom Keetec. Děkuji všem za rady.

Editováno: , autor: Horalák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...