Jump to content

Originál dálkové zamykání - dodělávka

Horalák
 Share

Recommended Posts

Zdravím,

snažil jsem se tady hledat, ale na Rapida jsem podobné téma nenašel. Pokud duplikuju, tak mě prosím neukamenujte.

Mám Rapida Fresh ve verzi Active, vyroben 10/2014. Je možné k němu dodělat originální dálkové zamykání? Pokud ano, je to pouze o tom, získat klíč s tlačítky a spárovat nebo se přidává i jednotka do auta? A jak to +/- vychází cenově? Děkuji

Vždy záleží na výbavě vozu. Pokud má tempomat tak se určitě nic měnit v autě nemusí a jen se aktivuje dálka v BCM jednotce a nakóduje klíč a dálka.

Jinak platí, že stačí jednotka s posledním trojčíslím 086 a výše.

Příklad

mám 6R0 937 085 x potřebuju minimálně 6R0 937 086 x  nebo 6R0 937 087 x (x je libovolný index).

na tom odkaze je vlastne dialkova centrala od METAsystem. a a zvlast dialkove a tosi mozes dat v podstate akekolvek univerzalne dialkove... ale niekedy mala meta a aj ine firmy uz aj take dialkove , pripadne spolu s alarmom ze to bolo ako original kluc, len sa vymenila planzeta a immobilizer..

napriklad http://www.tssgroup.sk/autoalarm-keetec-ts-100-key/  

to je alarm, ale mozno by bolo treba canbus modul k tomu..

alebo toto 

http://www.tssgroup.sk/dialkove-ovladanie-keetec-cz-10-key/

cena cca 45 +- pre mna za to dialkove ovladanie keetec cz 10 key keby nesiel link. najdi v google

Edited by sven01

ferda25: Tempomat auto nemá, ale na tu jednotku ze zvědavosti kouknu. Já tak trochu doufal, že přímač je součástí jednotky a že je pro škodovku levnější do všech aut dávat stejnou, a pak by to bylo jen o klíči a aktivaci. Tak třeba budu mít štěstí.

sven01: Ten Keetec nevypadá vůbec špatně, navíc cena není nijak závratná. Uvidím, jak zjistím, která jednotka je v autě.

EDIT: Tak jednotka je bohužel 085, takže zřejmě kouknu po tom Keetec. Děkuji všem za rady.

Edited by Horalák

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By Logr94
      Dobrý den 
      chci se zeptat jestli mi bude fungovat otevírání kufru klíčem na dálku když mám ve dveřích mikrospínač a origo centrál v autě ...budu dodělávat klíč tak jestli vzít trojtlačítko místo dvoj...teď mám klasický nevystřelovák s dvěma tlačítky...tak mi jde jen o to jestli to bude fungovat bez nějakých velkých prací...díky za odpověď 
    • By PavelevaP
      Zdravím, už jsem pročítal xy různých fór a bohužel nikde jsem nenašel odpověď, na to co mě trápí. 
      Z ničeho nic přestal fungovat origo dálkové odemykání. Centrál funguje úplně normálně když zamknu klíčkem ale dálkové se nechytá. Baterii jsem vyměnil a stále nic. Prosím o radu jak v tomto maléru postupovat. 
    • By micka
      Ahojte, prosím o radu ohledně fungování zamykání. Mám centrál, ale bez dálkového ovládání. Pro odemknutí kufru a spolujezdcových dveří musím: 1. odemknout klíčem řidičovy dveře, 2. zapnout zapalování(!), 3. zmáčknout tlačítko odemknout na dveřích.
      Pro zamknutí všech dveří a kufru stačí zamknout dveře řidiče. Pokud pak auto rychle (v rámci vteřin, max minut) odemknu, odemkne se vše. Po čase se ale odemknou už jen řidičovy dveře.
      Je to standardní chování, nebo se s tím dá něco udělat, aby se vždy odemklo vše? Štve mě to hlavně kvůli přístupu do kufru, protože předtím musím vždy vlézt do auta a zapnout zapalování.
      Vím, že u aut co nemají centrál se dveře spolujezdce ode/zamykají klikou zevnitř, ale kufr se odemkne spolu s dveřmi.
      Mám VW UP 3dv. 3/2012. 
      Díky.
    • By Zdennna
      Zdravim,
      Pritelkyne ma central na klic a chtel jsem pridat DO tak jsem koupil UNI sadu ze vzhledem jako origo klice. Vyrizl jsem planzety a ted jsem se dozvedel ze RJ na DO k centralu se da sehnat docela levne tak to udelam jinak. Problem je ze uz mam klicky hotove ale ty do origo jednotky asi nenakoduji co? Takze sehnat RJ s klickama a prehodit planzety?

Je tahle moznost ok? Popripade nema nekdo tuhle komfortku a 2 klice?

Diky Zdenek

• By Elmariacchi
      Dobrý den, poprosil bych o radu zkušenější. Bylo mi již min. 5x vykradeno auto, vždy bez jakéhokoliv poškození dveří,oken čí zámků. Auto bylo určitě mnou zamčené, kontroluji si to. Vždy se mi to stalo akorát při parkování před barákem, jinde ne. Předpokládám, že zloděj má nejspíše dálkové odemykání na stejném kódu a když jde okolo tak se do auta "podívá". Nevíte, zda je možné překódovat celý systém tak aby běžel na jiném kódu? Případně napadá vás nějaké řešení jak zabránit nechtěným návštěvám? Očividně se jedná jen o nějakého drobného zlodějíčka, zmizeli mi z auta vždy drobonosti, jako nabíječka apod...
      Jedná se o Octavii combi II, 1,9tdi.

Děkuji.
  • Create New...