Jump to content

Instalace ochranné lišty zadního nárazníku

Peky1
 Share

Recommended Posts

Ona ta originál lišta ani moc nárazník (u F2C) nechrání, protože až na hranu nezasahuje. Ale já mám v místě té lišty takřka po celé šířce celkem ukázkově prasklej lak. Takže u mě je lišta z estetických důvodů. [emoji3]

Edited by rkonf

Já si ji lepil doma a tmel jsem dával...Dát tmel bylo doporučeno i v přiloženém návodu k montáži. U Rooma je zadek dost na ráně a voda i mráz časem udělají své...Co se ochrany týče, svůj účel plní. Na prahové lišty jsem tmel nedával. Ty jsou v suchu.. :kol-28:

• 2 months later...

Chlapi je prosím rozdíl mezi originální ochrannou lištou plastovou zadního nárazniku a tímto krom toho že to je levnější a je ze dvou kusů?

http://www.auto-doplnky.com/kryt-nakladaci-hrany-kufru-skoda-roomster-2006-martinek-auto-sr158d-p4214

a originálem

http://www.auto-doplnky.com/prah-patych-dveri-skoda-roomster-2006-original-kda770004-p11416

Alma: V ruce jsem ji neměl, ale ta od Martínka je evidentně širší a ke konci trochu zahnutá dolů, takže narozdíl od originálu jde zřejmě až na hranu, což by bylo fajn. Možná ale nebude pogumovaná. Asi to budeš muset vyzkoušet a pak dát vědět. :)

Edited by JayBee1

Tak jelikož tu od Martinka mám, a je po necelých dvou letech dost vybledlá, a protože musím ošetřit ještě jeden jiný nárazník tak nevím jestli nejít do originálu. Ten cenový rozdíl není nijak velký, spíše mám obavu protože to je pouze z jednoho kusu poškození při dopravě. Navíc ten neorigo by klidně mohl býti delší.

Almo,origo lišta je malá,neorigo nekvalitni plast,na slunku se vyšisuje.Nalepit není problém,musíš si to rozměřit a pak už stačí být trochu šikovný.Nebo si to nechat nalepit od někoho,kdo samolepky dělá.Ještě je možnost nechat si jí vyříznout v nějakém reklamním studiu.Já to neřešil a koupil originál.

Edited by standavfr