Přejít na obsah

Instalace ochranné lišty zadního nárazníku


Doporučené příspěvky

Ona ta originál lišta ani moc nárazník (u F2C) nechrání, protože až na hranu nezasahuje. Ale já mám v místě té lišty takřka po celé šířce celkem ukázkově prasklej lak. Takže u mě je lišta z estetických důvodů. [emoji3]

Editováno: , autor: rkonf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si ji lepil doma a tmel jsem dával...Dát tmel bylo doporučeno i v přiloženém návodu k montáži. U Rooma je zadek dost na ráně a voda i mráz časem udělají své...Co se ochrany týče, svůj účel plní. Na prahové lišty jsem tmel nedával. Ty jsou v suchu.. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Chlapi je prosím rozdíl mezi originální ochrannou lištou plastovou zadního nárazniku a tímto krom toho že to je levnější a je ze dvou kusů?

 

 

http://www.auto-doplnky.com/kryt-nakladaci-hrany-kufru-skoda-roomster-2006-martinek-auto-sr158d-p4214

 

a originálem

 

http://www.auto-doplnky.com/prah-patych-dveri-skoda-roomster-2006-original-kda770004-p11416

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alma: V ruce jsem ji neměl, ale ta od Martínka je evidentně širší a ke konci trochu zahnutá dolů, takže narozdíl od originálu jde zřejmě až na hranu, což by bylo fajn. Možná ale nebude pogumovaná. Asi to budeš muset vyzkoušet a pak dát vědět. :)

Editováno: , autor: JayBee1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jelikož tu od Martinka mám, a je po necelých dvou letech dost vybledlá, a protože musím ošetřit ještě jeden jiný nárazník tak nevím jestli nejít do originálu. Ten cenový rozdíl není nijak velký, spíše mám obavu protože to je pouze z jednoho kusu poškození při dopravě. Navíc ten neorigo by klidně mohl býti delší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Almo,origo lišta je malá,neorigo nekvalitni plast,na slunku se vyšisuje.Nalepit není problém,musíš si to rozměřit a pak už stačí být trochu šikovný.Nebo si to nechat nalepit od někoho,kdo samolepky dělá.Ještě je možnost nechat si jí vyříznout v nějakém reklamním studiu.Já to neřešil a koupil originál.

Editováno: , autor: standavfr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...