Přejít na obsah

Zimní pneumatiky


Hkubes

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, DušanV napsal:
  • Maximální rychlost dána indexem musí být vyznačena formou nálepky v zorném polit řidiče. Nálepka může být nahrazena zařízením, které bude trvale nainstalované ve vozidle (např. palubní počítač, který vám zobrazí upozornění s max. rychlostí).

 

A toto umí Fabie pokud má infotaiment s barevným LCD, lze v něm nastavit upozornění na max rychlost, takže ani nálepka nemusí být viditelně v interiéru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím měl bych dotaz. Zakoupil jsem v lednu u autorizovaného prodejce novou Fabku a dokupoval jsem si hned origo obuté zimní kola na plechových discích, a zajímalo by mě jestli disponuje v infotainmentu kontrola tlaku pneu. Nebo to mají pouze letní alu disky zakoupené s vozem? Mám Fabia combi style 1.0 TSI 81 kW. Všem moc díky za odpovědi.

Editováno: , autor: ESkaba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Alpin 6 sa podľa heuréky predávajú od 3300-3500kč vyššie, čiže 2300kč za Alpin 5 je podľa mňa slušná cena. Ak ich zjazdíš za pár sezón, nemal by byť problém... si myslím!

 

@stafa áno, to je teória - ale máš dôkaz, že tie pneu boli naozaj celú dobu správne skladované? Ja až takú dôveru voči skladom nemám....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je opravdu dobrý kauf, kdo potřebuje na další zimní sezónu, tak bych neváhal. Já mám smůlu, zimu jezdím na 14" a mám je skoro nové, ale jak jsem se díval na e-shop, tak i ty slevněné 14" se tam dají pořídit za dobrou cenu.

 

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 5. 2020 na 9:44, DušanV napsal:

No tak to je opravdu dobrý kauf, kdo potřebuje na další zimní sezónu, tak bych neváhal. Já mám smůlu, zimu jezdím na 14" a mám je skoro nové, ale jak jsem se díval na e-shop, tak i ty slevněné 14" se tam dají pořídit za dobrou cenu.

 

 

Cena je pěkná to jo, problém je, já měl Nokian WR D3 na základě testů a fandil jsem jim, zkouším často nové pneu a musím říct, že horší gumy jsem na autě neměl. Conti je překonávají o parník, mám teď na zimu na zkoušku Barum a je to +/- stejné jako ty Nokiany a to jsou Barum o polovinu levnější. Naštěstí letošní zima vyhovuje těmto značkám.

Editováno: , autor: los pakos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 5. 2020 na 9:24, los pakos napsal:

 

Cena je pěkná to jo, problém je, já měl Nokian WR D3 na základě testů a fandil jsem jim, zkouším často nové pneu a musím říct, že horší gumy jsem na autě neměl. Conti je překonávají o parník, mám teď na zimu na zkoušku Barum a je to +/- stejné jako ty Nokiany a to jsou Barum o polovinu levnější. Naštěstí letošní zima vyhovuje těmto značkám.

Tak to my v Krkonoších žijeme asi po desetiletí v omylu, že používáme jedině Nokiany, protože se jiné zimáky u nás v horách nechytají. Ovšem pokud u vás v zimě neklesne teplota pod 5 st. Celsia tak žádné zimáky ani nepotřebujete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WR D3 jsou dobré na sněhu a v břečce, ale jinak ukrutná bída. Mně to s nimi stačilo jednu zasněženou pražskou zimu - hlučné až hrůza, za mokra a hlavně vlhka to na nich dost klouzalo, za sucha zase nedržely v zatáčkách...  S ničím podobným jsem se zatím u jiných zimních pneu ještě nesetkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...