Přejít na obsah

Motor netáhne


Doporučené příspěvky

Dobrý den,potýkám se s tímto problémem:mám motor 1,9 TDI 74Kw čipovaný a po nastartování se chová jako stará dobrá sto dvacítka:-) musí se nechat více než deset minut rozehřát protože jinak se nerozjede a chcípá motor a věc druhá auto začne táhnout až od cca 2200-2300 otáček.Nevíte někdo co s tím může být?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

dobrý den,mám tu problém s octavií 1,9 TDI rk.2010,od nastartování auta,už od 1.stupně je to strašně líné a zdá se mi že to více bere naftu,vypnu zapnu motor a až na 4-6 pokus to jede normálě,a když to jede normálně tak mi hvízdá turbo,ale jestli to je turbo si nejsem jistý,dal sem to na diagnostiku a píše mi to...00257 - meric hmotnosti vzduchu (G70): neverohodny signal,ale nedávno sem bral auto ze servisu a dali sme tam nový meřic toho vzduchu,dále mi to napsalo,005522 - signal cidla vysky / plniciho tlaku - neverohodny pomer,snad to není nic závažného za hodně penez :/předem díky za odpověd :)

Editováno: , autor: Martin Šudrla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...