Přejít na obsah

Bezpečnostní šrouby na kola


Lasse

Doporučené příspěvky

Řešil jste už někdo bezpečnostní šrouby na kola?

Jaký mají rozměr?

M14 x1,5x28

-dosedací sedlo kulové pro ráfky Fe i Al z příslušenství

-dosedací sedlo kuželové pr většinu aftermarket ráfků

-pokud je ráfek přesně vrtaný pro konkrétní vozidlo,i sedlo bývá kulové

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Měl bych dotaz ohledně bezpečnostních šroubů - povedlo se mi "vyžvýkat" násadu na golu pro bezpečnostní šrouby, bohužel v originálním servisu nedokázali identifikovat správný typ šroubu a originální krabičku nemůžu najít, tzn jediná možnost je šrouby odvrtat. Mám ale fakturu, kde je uvedená sada bezpečnostních šroubů, podle ní to ale zjistit taky nejde. Mám navíc dojem, že jsem před převzetím požádal servis, aby mi šrouby rovnou zaměnili, takže krabičku jsem nikdy neměl. Je normální, že mi Škoda prodá bezpečnostní šrouby a sami nemají protikus? 

Dík za vaše postřehy.

Editováno: , autor: VojtěchPraha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máte napsané označení na protikusu? Můj protikus nese jen označení T a i kdyby šlo o univerzální, tak by měli mít správný porikus. Nemám zkusit jiný autorizovaný servis, jestli budou mít správnou variantu? Přecejen koupit nový protikus nebo celou sadu a odvrtávat šrouby, to je rozdíl :/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...