Přejít na obsah

Jak rychle topi 1.4 TDI?


Doporučené příspěvky

Shanim faro pro protelkyni a zrejme skoncim u Fabie. Doted jsem ciste jen po 1.4 MPI, ale sehnat ji v solidni vybave je skoro nemozne. Naskytla se mi moznost poridit 1.4 TDI 51 kW ve vybave Elegance a dobrem stavu a zajima me, jak rychle to zacne topit. Bydlime na kopci a pritelkyne jezdi kazdy den 15 km do mesta kazdy den do prace z cehoz 5 km jede z tahleho kopecka.

Mam 1.9 TDI v Octavce, tak me zajima, jestli se tenhle mensi objem ohreje rychkeji, pripadne jestli ma nejakou obsobu odporoveho topeni pro interier, jako jsem videl v OII.

Diky za zkusenosti ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se byl projet a zatopilo to fajne. Jasny, venku je 9, ale nastup podstatne rychleji, nez u moji Octavky. Anyway uvidime, bufik to kdyztak jisti. Auto se libi, motoricky a podvozkove super, interier super, kastle sem tam neco. Slovo dalo slovo a v patek bude pripravene se zimnimi koly k prodeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...