Přejít na obsah

Easy light assistent vs. Rain-Light Assistant


Reesha

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Pánové možná špatný dotaz, ale. Mám určitě easy-light. Ale taky mám samostmivaci zrcátko + "domecek" kde bývají čidla pro automatické stěrače. Je možné že bych tam čidla měl, ale nebyly aktivní a tudíž to šlo dokodovat? Easy-light ani Rain-Light jsem si nepriplacel. Mám style plus výbavu plus bolero, nic víc.

Editováno: , autor: czab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Podle mého názoru spíná jak má. Ony ty LEDky na denní svícení jsou vidět velmi dobře, samotná světla pak slouží už jen pro řidiče, aby viděl na cestu.

 

Naopak bych uvítal, kdyby se to nespínalo tak rychle. Stačí podjet most a světla to nahodí na dalších asi 20 sekund. Jako bylo by mi to jedno, ale když mám zapnutou navigaci přes Android Auto, tak se mi mapa přepíná do nočního režimu. :c)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nechápu ty střelce co jezdí za deště s DRL, mě osobně light asistent příjde jako doplňková výbava a kdybych ji nedostal, tak si ji ani nekupuji. Jak psal Termiter stačí podjet most a světla se rozvítí a že jich po cestě z práce mám...mám to zapnuté jen z důvodu aby mi fungoval coming/leaving home.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smysl denních světel bez zadních jsem dodneška nepochopil. Spotřeba žároviček je minimální, řidičů jezdících i za šera s denními světly je moc. A to u Rapidu oživili hrůzu v podobě svícení mlhovkama.. nebezpečná věc, která popírá samotný smysl svícení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mozna zalezi na nastaveni... CAR->Nastaveni->Svetla

 

■ Doba zapnutí: - nastavení citlivosti snímače, který řídí automatické zapínání/

vypínání vnějších světel

■ Časná - vysoká citlivost

■ Střední - střední citlivost

■ Pozdní - nízká citlivost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Včera kolem 7 k večeru jsem jel za jednim borcem s F3, byla průtrž jak sviň, ostatní inteligentnější měli i mlhovky aby je bylo aspoň trochu vidět a borec ve Fabii v klidu denní led samozřejmě zadní světla tma.... Tak mě v té chvíli právě napadlo jestli když má alespoň ten ligt ve Stylu tak proč mu automatika nesepne alespoň ty potkavací? Byla téměř tma v tom dešti plus všude voda od kol a bouřka... Nebo může být někdo tak hloupý jestli neví že při denních LED mu nesvít zadní? Trochu by ho omlouvalo jestli nemá F3 někde kontrolku rozsvícení světel. Ale v takovým počasí se přece člověk nemůže spoléhat na automatiku a to kolečko prostě otočit a v nejhorších podmínkách i mlhovky.

A když jsem se rozhodl že budu raději riskovat aquaplanning než to potom naprat do něj když ho nevidím a začal jsem předjíždět tak zrychlí... Jestli ten borec v modré race metle s F3 HB je odsud z fóra tak že ho zdravím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsem si četl že na F3 to jde nastavit jen s rain asistentem tak asi nebudu vahat si ho tam přidat abych si citlivost mohl eventuelně nastavit sám. A to se rozsvítí při každé kapce kterou stěračema setřu nebo to čidlo nějak posoudí podle intenzity?

Nevim jestli to sem patří ale když je rozsvíceno jen denní LED jak je na tom palubka, lze ji mít podsvícenou i s denníma? Někdy v brýlích ve své F2 si pustím světla abych měl palubku podsvícenou. Denní svícení u ní nemám ale mám automaticky rozsvícení po nastartování kdy si palubku musím dát ručně pochopitelně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...