Přejít na obsah

Easy light assistent vs. Rain-Light Assistant


Reesha

Doporučené příspěvky

U rain-light asistentu mi "pozdní" spínání mi přijde logičtější, přesto mám nastavené "střední" díky tomu vím, že mi světla spínají s dostatečným předstihem a navíc se mi spínají při zapnutí stěračů, takže tak nějak jsem i zapomněl, že v autě nějaký otočný přepínač na světla mám :lol:

Editováno: , autor: los pakos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zime mi stredné zapínanie svetiel na rain-lighte niekedy príde dosť neskoré, preto si na zimnú sezónu radšej dávam včasné zapínanie svetiel.. hlavne aby som bol viditeľný zozadu. Ak by mala Fabia rozsvietené aj zadné svetlá pri denných, dal by som to v pohode na neskoré rozsvietenie po celý rok. :)

 

A na spínač svetiel nie je dobré zabúdať.. vbehneš do hmly a si v.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎06‎.‎03‎.‎2018 na 7:59, Martab napsal:

Podle Caristy jsem měl z výroby nastavené na "pozdní", přepl jsem na "střední" a problém s pohasínáním budíků nemám a světla spínají celkem logicky. (mám čidlo v palubce)

Takže ty máš taky easy light asist a Carista ti zobrazila možnosti na změnu citlivosti? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano to bych samozřejmě mohl, ale v podstatě ten dešťák nepotřebuji/na služební F3 ho mám prakticky stále vypnutý/ a jen kvůli tomu nastavení citlivosti ho dávat nebudu, jediná pro mě výhoda je svítící světla za deště, ale jinak mě vůbec neoslovil /ještě mě utrhl gumičky/. Mě by úplně stačila ta změna citlivosti a pokud to jde přes Caristu, tak by to snad mělo jít i kabelem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus se podívat do návodu od @wirer tam je jednak ta nabídka, ale myslím že jsem tam viděl i nastavení citlivosti, nebo to bylo v návodu kde si dodělával automatické světla? už nevím. Každopádně jít by to mělo a říkám, já mám nastavené střední (v Caristě Normal) a nestěžuji si, jen to zapntí světel se stěrači mne chybí, kdyby šlo dokódovat k "easy", bylo by to super, @wirer to asi nejde, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som pravezel chcel tak aby som si to vedel nastaviť na pozdni rozsvecovanie svetiel lebo ten sveteleny senzor ma dobre serie :D:D prejdem len cez podjazd alebo tien a hned mi to rozsvecuje svetla... och... 

 

tak stále jazdím na nule a zapnem si svetla kedy ja uznam za vhodne... 

a mam iba easy light bez dazdoveho senzoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám doděláno DRL jen v poloze AUTO a naprostá spokojenost. Vždy mě štvalo že světla nejdou zhasnout na 0/kromě nepohodlného vypnutí v infotaimentu/. Přepínač mám stále v poloze AUTO kde se o to vůbec nestarám/kromě pár situací jako je mlha, nebo hustší déšť/ a pokud potřebuju vypnout světla, dám na nulu a je tma- za mě super. Ted jen to nastavení citlivosti kdyby se zadařilo. Je zajímavé že @wirer se ta tabulka po nakodování zobrazila a má čidlo v palubce a mě ne. Nevím jestli není třeba ještě něco jinak oproti standartu, při dodělávce toho čidla a dokodování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...