Přejít na obsah

Servisní interval / servisní prohlídky


Jakub3211

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Výměna oleje po 16000km + výměna rámečku na masce. Nechápu, jak v jiném AS dokážou ten rámeček vyměnit za 250kč. Každopádně docela přemýšlím, že CBAuto vyměním za Porsche IA. Ze zákazníka si dělá snad srandu. Jeden technik řekne cca 1500 a když přijdu na termín, tak jiný zase řekne odhad 2500. U Rapida se maska z mřížkou vycvakává z nárazníku, u Fabie by to mělo být stejné ne?

 

image.thumb.png.d9c29ffd2020dc820fba6ca1e9ad2c77.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Chtěl bych se Vás zeptat. Příští měsíc mě čeká další prohlídka v servisu - po 4 letech od koupě.

Nevíte, co budou / musí měnit ? Najeto mám 42Tkm.

Našel jsem, samozřejmě krom oleje, vzduchový filtr ( 60 000Tkm / 4 roky), zapalovací svíčky ( 60 000Tkm / 4 roky)

 

Děkuji.

(F3C 1,2TSI 66KW)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je to tak, pokud si nebudeš na nic stěžovat a v servisu další problémy nezjistí.

Podívej se do "MOTOR" tam je "Cena motorového oleje v AS a vlastní olej". Dnes jsem absolvoval. A hned po tom STK. S výborným výsledkem EMISÍ. Asi pošlu kopii naměřených hodnot emisí Grétě do Švésdska ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...