Přejít na obsah

Servisní interval / servisní prohlídky


Jakub3211

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Auto mi v servisu nechteli dat ani kdyz jsem to tam mel kvuli bouracce. Musel jsem si to resit sam pres pojistovnu vinika. Ta mobilita je fakt nevim k cemu...

 

Jinak pri 210tis taky pravidelna prohlidka, ale nic zvlastniho se nedelalo - jen filtry a olej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dávam podobnú otázku.

Dnes som po vyše troch týždňoch sedel v aute a vyskočila mi hláška o servise s výmenou oleja o 24 dní. Ide o úplne prvú prehliadku (okrem toho ked som si dal v autorizaku po roku len vymeniť olej). F3 fl combi 81kw 03/2019.

Čo môžem čakať od tejto prehliadky?

Mám bezplatné prehliadky 5 rokov, čo v tomto prípade znamená bezplatné? Že naozaj za nič čo musia spraviť podľa nejakého štandardu neplatim?

 

A ešte takáto vec - objednať sa na prehliadku musím tak, aby som neprešvihol tých 24 dní? Keď nestihnem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne,radsej par dni skor,urcite nepretahovat,kedysi to tolerovali,dnes uz nie.

PS1984@prvy servis iba vymenia olej,skontroluju bezne auto,mozno doleju kvapalinu do ostrekovacov,ked im to vyslovene nezakazes/zaplatis si ju sam/ a ak nemas ziadny problem s autom,tak viac nic.Ak to mas v predplatenom servise,ako ja u Superbu,tak iba podpises papiere a neplatis nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PS1984tak pak máš všechny předepsané prohlídky na těch 5let nebo 75tkm, co nastane dříve zdarma, samozřejmě včetně dílů.Jen si dej pozor na to, jak psal @Martab na tento předplacený servis zřejmě platí jiná pravidla než na ten běžný, co si platíme, kde není problém nějakou dobu přejet. Raději si to zjisti přesně v tom servisu, kam se chystáš, jak to mají oni, viz případ wirera, kterého vezli na prohlídku na odtahovce, protože nesměl přejet ani km :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak som si nechcel vymenu oleja a prehliadku platit, musel som dodrzat 60 000km. Mal som to ako bezplatny balik basic (alebo nejak tak) pri kupe auta. Zavolaj si do servisu a rovno ti povedia co sa meni... Mimochodom pri dielenskej prirucke som daval aj plany servisov. Staci pohladat a citat! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...