Přejít na obsah

Servisní interval / servisní prohlídky


Jakub3211

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

První servisní prohlídka, olej vlastní - Castrol Edge 5W30 LL, doporučeno a také jsem souhlasil s překódováním na pevný interval a s tím, že můžu a taky budu dávat pořád ten samý olej, tzn. 5W30 LL. Výsledná cena servisní prohlídky 1.100,- Kč (Autocentrum Jan Šmucler Plzeň). Takže spokojenost :) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

To Blazin95.

Neměl by být pro pevný interval jiný olej?

Alespoň pro 1.2 TSI byla jiná specifikace pro penvý a LL.

Ale stávájcí příručka po pro 1.0 TSI už tak striktní není. -->

 

Pokud nemáte tento olej k dispozici, je možné doplnit i jiné oleje. Abyste nepo-

škodili motor, je možné doplnit, až do nejbližší výměny oleje, pouze jednorázově

max. 0,5 l

oleje následujících specifikací: VW 504 00, VW 502 00, VW 508 00,

ACEA A3/ACEA B4 nebo API SN, (API SM).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ja som dnes tak isto absolvoval servisnú prehliadku po 3 rokoch. Platil som 42 € a tiež mi okrem výmeny brzdovej kvapaliny a kontroly vozidla prehrali software RJ.  Chcem sa opýtať či aktualizácia softu bola iba kvôli regulovaniu dobíjania batérie, alebo to má vplyv aj na ničo iné??? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abojte,

mám auto vyrobené zhruba stejně jak vy 2015/4.

Podle vyhledavani servisních akci mě svolavacka nečeká.

Jedině že by to bylo tím že auto už je po záruce  a už je nezajímá.

Zkoušel to někdo další?

 

Editováno: , autor: zwan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, nase Fabie 1.2TSI 8xkw byla na servisni prohlidce - po 2 letech a 20tisickm - leasingovka. Ale ted se divam, a zmyzel tlumici tapacir kapoty nad motorem. To je nejaka svolavacka, nebo si ho mechanik prehodil do svoji Fabie?

3 dny po servisu jdu otevrit auto, ale klic mrtvy. Baterii jsem vymenil za funkci a klic furt nic, ani nezasviti cervena kontrolka. Nahradni klic funguje.

A jeste se mi zda linejsi pri vyssisch rychlostech. Asi nejaka dieselgate aktualizace? Nema nekdo podobne zkusenosti?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...