Přejít na obsah

Servisní interval / servisní prohlídky


Jakub3211

Doporučené příspěvky

 

před 19 hodinami, ski1961 napsal:

@liqid  no to je tedy fakt slušnej mordor..předtím už si platil 7.130,- a ted další 2.000,- tedy za prohlídku v 60K cena přes 9.000,- to jsem fakt ještě neviděl..většinou tak o třetinu méně :-)

 

jinak jsi si jistý, že za svíčky byla práce skoro polovina ? to se mi nějak nezdá..4 svíčky vycházejí cca 1600-1700,- a zbytek bych viděl tu práci..

 

Já mám účtovány tři svíčky. Jedná se o litrové TSI.

Editováno: , autor: liqid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@liqid  no pane jo..tak tak tady si snad budou účtovat i za pozdrav..k této kontrole, kterou si absolvoval bohužel na 2x s konečnou cenou přes 9.000,-  se dá říci jen jedno..přístě jed jinam..dost tohle téma sleduji a zatím jsem viděl osobně nejvíce asi kolem 7.000,- za tuto kontrolu a to byly čtyřválce se svíčkou navíc..

Editováno: , autor: ski1961
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

 

před 3 hodinami, cindy napsal:

Co znamená příprava na STK? Něco opravovali?

test HEKA: sbihavost, ucinek brzd, tlumice, vule v podvozku

a samozrejme kontrola toho, co bude kontrolovano na stk, aby se to opravilo kdyby byl problem jeste pred stk... 

jinak, co vsechno za ty penize:

IMG_20190430_111034.thumb.jpg.e52e52060b261e1740b4d520cc78d877.jpg

Editováno: , autor: epo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahojte, chcel by som radu, buduci mesiac beriem FL predvadzacku a neviem sa rozhodnúť ci zobrat servis na 5rokov/75000km zadarmo alebo príslušenstvo z eshopu za 300€ zdarma... ide mi o to ci ten servis bude stat vela, ked si vezmem ze zadarmo prehliadky budem mat len v 30tisic a v 60tisic... vopred dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež mám predplatený servis ešte podľa starých pravidiel 4r/60000 a zatiaľ som nič neplatil. Čiže radšej by som šiel do predplateného servisu ako sa babrať s vlastným olejom a spoliehať sa, že za tých 5r sa servis nezruší alebo nezmenia pravidlá ohľadom vlastného oleja.

 

Inak do servisu nepôjdeš len po 2r/30k a 4r/60k. Tieto intervaly sú na výmenu oleja, ale sú aj medziprehliadky napr. po 3r, kedy sa olej nemení, ale robia sa iné úkony.

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ac nerad musim potvrdit novinku skodovky o ktere se pise vyse.

Je to vypalne 500 kc za vlastni ND. Min. rok to bylo par destikorun za likvidaci oleje a zadny problem.

Dnes jsem ptal v AS moc se jim nechtelo.

Zabral az argument ze vuz je po zaruce.

Skodovka jim to prej takle naridila.

Ale proste pocty 4 x 600 - 800 za litr oleje  vs. 500-800 kc  za 4 litry ukazuji ze je to porad vyhodne.

Navic ma clovek zaznam u skodovky coz se bude pri budoucim prodeji hodit.....

Editováno: , autor: zwan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@zwan  není to pravda.. to výpalné je jen a jen rozhodnuí každého servisu...někde je pár desítek kč někde stovek a někde nic, škodovka nic žádnému servisu v tomto případě nepřikazuje, jen to alibisticky svádějí na škodovku...v pátek jedu na první kontrolu po 2 letech se svým olejem, pak dám vědět, jestli nějaké výpalné bylo nebo ne, když jsem tam byl naposled, tak nebylo žádné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to výpalné některé AS svádějí, že to určila škodovka, úplně stejně jako s olejem..už jsem četl mnoho příspěvků, kdy byl vlastní olej odmítnut s tím, že to zakázala škodovka..jen lžou a svádějí to na fabriku, přitom je to rozhodnutí každého servisu..kdyby to bylo zakázané škodovkou, nikde by ho nebrali, ale zatím některé berou bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...