Přejít na obsah

Servisní interval / servisní prohlídky


Jakub3211

Doporučené příspěvky

@los pakos mam na muske 3 servisy v okoli a dam im nacenit prehliadku a potom pojdem do najlacnejsieho. Prvu vymenu si vlastny olej nedonesiem, aby sa dalo porovnat, kolko som dal za vymenu aj z ich materialom. 2000CZK? ved to ani olej nestoji tolko u nich... ja tipujem cenu tak 150-200€ aj s olejom.

@Effendija ti to neberiem, ale myslim, ze naklady hravo pokryju pri tych cenach a na skoleniach mozu chlastat este minimalne kapitana morgena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Školenia tak ako všetko ostatné platí majiteľ servisu, nie fabrika, teda si myslím že podnikateľ. Videl si už niektorého podnikateľa, čo to nerobí pre zisk ? Ja zatiaľ nie. Koniec koncov do autorizáku ťa nik nenúti chodiť. Čo príde potom je vec druhá. Ak budeš mať chuť, skús sa pozrieť ako je to v iných, napríklad v Hnojdaji. Čo obnáša 7 ročná záruka a podobne. Ale už sme OT, admin môže kľudne zmazať....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, ze 800 zni dost. Muj AS mi uctuje TXT Shell do F2 za 384 bez DPH a z toho jeste 10% mi dava slevu. A mnozstvi 3.5l. Ale uznavam do F2 je to levnejsi nez do F3 s promenlivym. Ale holt zalezi na AS jak si nastavi ceny. Jinak oblast ostravsko, takze konkurence AS vysoka. do 15 min autem jich mam docela hodne. Jelikoz i do Ostravy to mam coby kamenem dohodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak kdyby nekoho zajimalo, co se delalo v ramci prohlídky po 90 tisicich...

Auto_90t_seznam_01.thumb.JPG.9fd5c68419b92e1c31a81fc31c4be138.JPGAuto_90t_seznam_02.thumb.JPG.cd422e79a4c38c48512f8884bcb2ccc1.JPG

k tomu diagnostika, to sem davat nemusim (bez chyb).

Prihodim vam i ucet (bez vymeny oleje, myti a cisteni vozu - to se delalo navíc).

Auto_90t_naklady.thumb.jpg.e857df94bb4db4ebaccbe54fbad44a88.jpg

Jinak za 14dni jeste bude vymena zadnich kotoucu (rez do hloubky) a silentbloku ramen predni napravy. Uz jsou vydrene a proto to tak vrzalo. Promazani to neresi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasne, ze pokazde prekontroluji vicemene vsechno a vymeni to, co je predepsane. V 60 svicky, tedka brzdovku a filtry, co minule ne.

Nevim, nekde jsem tu daval i cenu. Ja tam vzdy necham tak 6tis, ale to je i s olejem a mytim+cistenim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Eric_ ja som ju dostal (a to ešte ani servis nepotrebujem, dovtedy na to aj zabudnem... :-) ), ale v  rámci mojej zásady - čo funguje do toho nešahaj, tak neviem čo by sme tam nasimulovali... Keď sa niečo pokafre potom im môžem zavolať, 100Eur dolu zo servisu sa vždy zíde... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Brzy mě bude čekat první servisní prohlídka podle PP. Ten od začátku ukazuje km i dobu přesně 2 roky nebo rozdíl do 30000 km, takže to moc proměnlivé není :-D asi jezdím trasy tak akorát - ani dlouhé ani krátké. Chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá vyzkoušený nějaký servis v Moravskoslezském kraji, v okolí Havířova, FM, Ostravy, kde bez problému a nějakých omezení berou vlastní olej. V Havířově, kde mi proběhla záruční výměna klimakompresoru jsem se na to ptal a moc se na to netvářili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl na servisní prohlídce v Autocentrále v Třebovicích. Když jsem se ptal, kde kupují tak drahý motorový olej, který mi měnili, tak se mi dostalo odpovědi, ať si příště dovezu svůj. Tak to zkus tady v Autocentrále Třebovice. Objednej se cca 3 týdny předem.

Editováno: , autor: ralff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Nevim, mne to po kazde vymene znova nastavuji. Cekal bych, ze se to udela jednou. Jestli po kazdem resetu pri vymene oleje tam nabehne promenlivy jako default? Nevim.

V prubehu intervalubto asi zmebit nejde. Neni jednodussi pockat az ti naskoci doba vymeny u zvoleneho pevneho, nechat vymenit olej a zaroven nastavit pevny int?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, ski1961 napsal:

@zwan  nějak nerozumím..chceš jen překodovat a servisovat jinde ? máš ještě auto v záruce, ale nechceš tam servisovat ? nebo jak jsi to myslel ? v autorizáku ti to myslím opravdu bez výměny oleje nepřekodují..

No už v záruce není byla tam pouze 2 roční základ a nic víc. Kvůli ceny se chci skodovce vyhýbat jak to jen půjde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...