Přejít na obsah

Servisní interval / servisní prohlídky


Jakub3211

Doporučené příspěvky

Nene. Ja od 15tis jedu pevny interval po 15 tis. Akorat, ze posledne jsem prijel o 2.5tis pozdeji, tak jsem ted menil o to driv, aby se to lip pocitalo...

Co se tyce kodovani, delaji to pokazde. Sice je to divne - myslel jsem si, ze se to prekoduje jednou a auto pak uz jede v tom nebo onom rezimu, ale asi ne, protoze pri vymene, se ten stary interval zase resetuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

neni to toto?

 

V 17. 7. 2017 na 9:14, BrozikCZ napsal:

Ahoj, nevim jestli to patri uplne sem, ale dnes jsem byl v servisu a servisak na me vybalil, ze od 16. 6. ma Skodovka svolavacku na Fabie, kvuli poklesu napeti / spatnemu stavu baterie.

Nevim, jestli je to nejak omezeno na rok vyroby atd, moje je 2015. V zakazce je napsano: "servisni opatreni 90K1 - preprogramovani ridicich jednotek".

 

V 18. 7. 2017 na 7:23, BrozikCZ napsal:

Servisak tvrdil, ze se to muze projevit uplne vselijak. Nefunkcni ABS, SS, zapalovani, stahovani okenek... Doufam, ze to nebudou pouzivat servisy jako placebo lek na vsechno.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nezdá se mi. Právě že jsem to taky četl tak jsem to zkoušel  a pořád to kopne někde kolem těch 1800, člověk se musí koukat kam jede. A psal jsem už, že mám pocit jakoby auto mělo chuť si udržovat rychlost když ho necháš podusit bez plynu, tak nějak si samo víc přidá ale to může být zajetím motoru. Nicméně po to nahrání 90K1 zůstaly všechny fičurky. A nemyslím si, že přehrávali mapu ŘJ Motoru. Spíš to je okolo Centrální elektriky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Mam dotaz ohledne provedeni servisni prohlidky u NEAUTORIZOVANEHO servisu - mate prosim zkusenosti jak je to v pripade elektronicke servisni knizky? - pochybuji, ze by koncern nechal neautorizovane servisy pristupovat do vlastnich databazi, jak tedy neautorizovane servisy dokladaji provedeni servisni prohlidky a jak je to s potvrzenim zaruky mobility?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravim..asi potrebuju radu :-)  Mam nastaveny interval 30000km nebo 2 roky.  Na prvni garancce jsem byl pri tech 30000km asi po roce a neco.. a od te doby uplynul necely rok, mam najeto cca 48000km a na maxidotu mi to pise ze do prohlidky zbyva cca 20 dni. Co to je za prohlidku  a co vse tam meni?? Interval jsem si menit nenechal.  To je nejaka meziprohlidka mezi garanckama nebo co? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se rozlišují dvě prohlídky,které nemusí na sebe navazovat
olej-dle KM nebo podle dní

klasická prohlídka bez výměny oleje.Co se u ní dělá vyjede technikovi až po zadáví VIN do Odisu-podle KM.Někdy nic,jen obhlídka,kontrola podvozku atd,někdy filtry,brzdovka atd atd atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...