Přejít na obsah

Navigační systém Amundsen


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Ahojte, mam objednanu Fabiu combi 1,2 TSI 81kw, vybava style a okrem ineho som si dokupil aj navi Amundsen. Len si chcem overit jednu vec - aky je rozdiel medzi Bolerom a Amundsenom? Myslim tym rozdiel vo vonkajsom vzhlade. Podla info ktore mam by displej mal mat rovnaku ulopriecku (6,5), ale nikde nemozem najst foto Amundsena vo Fabi 3. Ak by mal niekto real foto rad by som to videl. Dikes moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, mam objednanu Fabiu combi 1,2 TSI 81kw, vybava style a okrem ineho som si dokupil aj navi Amundsen. Len si chcem overit jednu vec - aky je rozdiel medzi Bolerom a Amundsenom? Myslim tym rozdiel vo vonkajsom vzhlade. Podla info ktore mam by displej mal mat rovnaku ulopriecku (6,5), ale nikde nemozem najst foto Amundsena vo Fabi 3. Ak by mal niekto real foto rad by som to videl. Dikes moc.

Ahoj, když vydržíš asi 3 týdny, tak Ti dám přesnější info :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj, nevíte někdo jestli je navigace Amundsen vybavená zároveň všema věcma co obsahuje rádio bolero ? je mi o to že není v popisu v konfigurátoru napsané že to umí třeba formát flac a jiné věci ... I když logicky z možností konfigurace  vyplývá, že by mělo být bolero základ na kterém je navíc Amundsen jako další funkce (navigace)... 

 

 

EDIT: Už jsem to asi zjistil :) mělo by to to tak být (amundsen = bolero + navigace)

Editováno: , autor: kkaktus_Baxton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte tak ja som v Amundsene mal smartlink aktivovane hned od zaciatku (a to som si ho nejako zvlast nepriplacal - zeby rozdielny pristup k vybave medzi SR/CR?). Kazdopadne mirror link mi nefunguje aj ked mam podporovany mobil (Samsung Galaxy A5), ale Android auto ide super spolu so Spotify - takze spokojnost. Inak moje skusenosti so vstavanom navigaciou su viac ako pozitivne - na mapach mi naslo cisla domov v jednej dedinke kde pomaly ostane navi nasli ledva jednu ulicu. Plus moznost ze sa navigacne udaje zobrazuju aj na Maxi dote a teda clovek nemusi moc odtrhat zrak od cesty je takisto super pridana hodnota vstavanej navigacie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Dokáže mi někdo říct jak dostanu Amundsena do MR2015? Ve Škodě od toho dávají ruce pryč, že to nejde. To není možné, snad všechno jde. Chci jen vědět co k tomu potřebuji, jestli to zahrnuje i výměnu ŘJ nebo co všechno by to zahrnovalo ať vím jestli do toho jít nebo ne.

 

edit: nepotřebuji nějaké zobrazování na maxidotu, na to kašlu, jde mi skutečně fyzicky jen o navigaci.

Editováno: , autor: los pakos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

U Fabie je je u amundsenu psáno toto:

Díky rychlým výpočtům a preciznímu vykreslení trasy vás GPS systém rychle a pohodlně dovede do vybraného cíle. Systém Amundsen nabízí 6,5 palcovou dotykovou LCD obrazovku s vysokým rozlišením 800x480 pixelů. V ceně přístroje je doživotní aktualizace mapových podkladů MapCare. Volitelně může být systém vybaven i hlasovým ovládáním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...