Přejít na obsah

aliexpress.com - co sa da kupit


hlavackar

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Ahoj všem,

 

nakoupil jsem na Ali tyto poměrně pěkné "knoflíky" na ovládání manuální klimatizace (originální mi přijdou dost low cost), ale za živýho boha nemůžu přijít na to, jak ty staré vyloupnout ven  :help: Podle těch nových koncovek by to mělo jít vycvaknout standardně vytažením dopředu, ale ikdyž za to beru jako blázen, tak ne a ne pustit (vycvakne se mi to o jednu polohu pomocí kleští, ale víc nic). Větší sílu bych i vyvinul, ale již mám strach o zbytek přístrojovky, abych ji nevyrval  :kol-28:  Máte někdo nějaký tip nebo fígl jak na to? Měnili jste taky tyto čudly? Díky

 

h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem chtěl pořídit, ale někde na foru jsem se dočetl, že čudly nepasují na vozy určené pro Evropu. Pídil jsem se i po tom jak to rozebrat. Nejdříve snad kryt rádia, pak kryt těch ovladačů a pak tenkým šroubovákem vycvaknout. Nezkoušel jsem ale. Také mi není jasné proč tam bodli ten pravěk a nedali tam něco podobného ovladačům rádia. Dej pls vědět zda se podařilo a zda pasují ty z Ali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že bohužel taky nechápu tady to šetření na těchto korunových položkách, přitom například přepínač světel je tvarově úplně stejný a má nadherné chromované boky.

Tyto jsem koupil schválně, protože jsem na jednom ze screenů viděl, že stačí pouze vytáhnout ty původní. Tak prý asi nestačí. Urvat se mi to už bohužel nechce, tak to asi půjde z domu. Škoda :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

 

nakoupil jsem na Ali tyto poměrně pěkné "knoflíky" na ovládání manuální klimatizace (originální mi přijdou dost low cost), ale za živýho boha nemůžu přijít na to, jak ty staré vyloupnout ven  :help: Podle těch nových koncovek by to mělo jít vycvaknout standardně vytažením dopředu, ale ikdyž za to beru jako blázen, tak ne a ne pustit (vycvakne se mi to o jednu polohu pomocí kleští, ale víc nic). Větší sílu bych i vyvinul, ale již mám strach o zbytek přístrojovky, abych ji nevyrval  :kol-28:  Máte někdo nějaký tip nebo fígl jak na to? Měnili jste taky tyto čudly? Díky

 

h.

tady je nějaký návod pro octavie, třeba to bude mít Rapid stejný?

http://www.skodaoctavia.cz/skoda-octavia/vymena-zarovky-u-manualni-klimatizace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně takto jsem se o to snažil, ale bohužel. Rukou ani náhodou a kleštěma ukrutnou silou mi jen povyskočí ovladač o jednu polohu dopředu. Pokud tahám ještě víc, tak už vidím, že vytahuju skoro celý plastový dekl pod tím. Tak nevím, zda tam není např. nějaký šroubek nebo něco podobného [emoji26]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak samozřejmě nejsem úplný dement [emoji12] V dotazu jsem psal, že podle těch nových by to mělo jít pouze vytáhnout, tím jsem naznačil, že tam není nic, kromě rovné tyčky [emoji4] Když tak zítra vyfotím. Proto ten dotaz, zda už to někdo absolvoval a zda je to ten správný krok jak to zkoušet dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...