Přejít na obsah

aliexpress.com - co sa da kupit


hlavackar

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Pedály zde: http://www.aliexpress.com/item/New-Stainless-steel-Car-pedal-Cover-For-Volkswagen-VW-Polo-Bora-Golf-4-MK4-IV-Lavida/32269491202.html. Proti originálním nášlapům je použita měkčí pryž, takže sice jdou nášlapy dobře nasadit, ale zvlášť na brzdovém pedálu ale nášlap moc nedrží, taky kvůlu špatnému tvaru jistícího trnu - má mělkou drážku a díky měkčí pryži se kroutí a vypadává. Musel jsem ho přilepit 3M oboustranou páskou. Taky kbalita ostřižení plechové části je špatná, přesahuje přes boční část pryžové části, takže při pohybu nohy z plynu na brzdu o nášlap zavadíte. Upraveno zbroušením do roviny. 

No, za 6,90USD je to klasická čínská kopie, nedosahující kvality originálu.

post-6633-0-20089800-1458825578_thumb.jppost-6633-0-81002000-1458825576_thumb.jppost-6633-0-87465200-1458825574_thumb.jp]post-6633-0-94313200-1458825606_thumb.jppost-6633-0-11855300-1458825609_thumb.jp

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak jsem pokusný králík na toto: http://www.aliexpress.com/item/AUTO-LIGHT-SWITCH-SENSOR-MODULE-AUTO-HEADLIGHT-SWITCH-FOR-SKODA-2015-FABIA-2013-2016-RAPID-RAPID/32682117364.html. Konečně udělal někdo z číňanů zelené podsvícení a jednotku pro RAPIDa/SAPCEBACKa. Na "alíku" byly pořád jen červené pro VW nebo spínače pro OII, SII, Y.

post-6633-0-40418100-1466505828_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že to bude fungovat stejně jako ostatní produkty tohoto typu od ostatních prodejců na alíku. Mělo by to umět přepnout světla z DLR na potkávací v případě zhoršených světelných podmínek. Do 1s. Podobné moduly zvládají i vypnutí světel po 10s (comming home). Uvidíme realitu..... Hlavně píšou, že je to pro FABIA,RAPID,SPACEBACK tak doufám, že elektronika a kabeláž bude odpovídat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Automatické spínanie svetiel mám namontované. Senzor reaguje na svetlo,, pri šere,alebo vjazdu do tunela, pod most sa prepne denné svietenie na tlmené + parkovačky, rozsvietia sa budíky, klasicky ako pri ručnom prepnutí svetiel. Čidlo mám nalepené na ľavom A stĺpiku. Taktiež modul má funkciu coming home, leaving home. Funguje to spoľahlivo. Modul mám upevnený sťahovacou páskou na ľavej strane prístrojovky pod krytom, tam kde je aj spínač svetiel. Celkom dobrá hračka:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miklisek, to čidlo som tiež uvažoval zapustiť do plastu stĺpika, ale dáko sa mi to videlo veľa babračky s tým, tak som ho nalepil na ten stlpik-teda plast hneď nad prístrojovku, fotka bude až v sobotu, auto mám v garáži, teraz chodím na služobnom Spacebaku, tam to je už originál z výroby. Kábel s čidlom má tak cca 60 cm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak čo máš vyfotené vyššie tie nerezové pedále, tak to je dobrá blbosť, presne ako píšeš. Ja som to ešte nalepil Chemoprénom, ako tak to drží. Najlepšie drží ten plynový. z brzdového som musel podľa originálu zrezať vrchnú hranu, inak to nesedelo vôbec. Asi to pôjde do koša:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Automatické spínanie svetiel mám namontované. Senzor reaguje na svetlo,, pri šere,alebo vjazdu do tunela, pod most sa prepne denné svietenie na tlmené + parkovačky, rozsvietia sa budíky, klasicky ako pri ručnom prepnutí svetiel. Čidlo mám nalepené na ľavom A stĺpiku. Taktiež modul má funkciu coming home, leaving home. Funguje to spoľahlivo. Modul mám upevnený sťahovacou páskou na ľavej strane prístrojovky pod krytom, tam kde je aj spínač svetiel. Celkom dobrá hračka:)

 

 

Jak se spíná u tohoto coming home, leaving home.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spínač svetiel musí byť v polohe AUTO. Samozrejme to funguje za predpokladu, že je šero,alebo tma, kedy funguje aj automatické rozsvietenie svetiel. Vypneš motor, vytiahneš kľúč zo zapaľovania, vystúpiš z auta a zamkneš ho s DO. Svetlá zostanú svietiť cca 15-20 sekúnd. Pri príchode k autu odomkneš auto s DO a rozsvietia sa svetlá na 15-20 sekúnd. Dáš kľúč do zapaľovania a zhasnú, ak si ho dal skôr ako do 20 sek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...