Přejít na obsah

aliexpress.com - co sa da kupit


hlavackar

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Nalezeno - http://www.aliexpress.com/item/Android-5-1-Quad-core-RK3188-1024-600-screen-2-DIN-Car-stereo-gps-radio-gps/32658927508.html :)
 
Jinak... je to hodně špatné. Ta konfigurace se tváří sice pěkně, ale ve výsledku dám ruku do ohně za to, že se to bude sekat.

- CPU: Quad core RK3188 1.6GHz Cortex A9

- RAM: 1G

 

Stojí sice 189,40 EUR, ovšem připočítejte si ještě dalších 50 EUR za dopravu a jste na ceně, za kterou můžete mít v podstatě dvakrát výkonnější autorádia z Aliexpressu. Doporučuji se dívat spíše po něčem, co má třeba Android 4.4 a 2GB ram, aby to dokázalo najednou fungovat s navigací, autorádiem a třeba 3G modemem, který tam můžete doinstalovat za pár korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pokusný králík na toto: http://www.aliexpress.com/item/AUTO-LIGHT-SWITCH-SENSOR-MODULE-AUTO-HEADLIGHT-SWITCH-FOR-SKODA-2015-FABIA-2013-2016-RAPID-RAPID/32682117364.html. Konečně udělal někdo z číňanů zelené podsvícení a jednotku pro RAPIDa/SAPCEBACKa. Na "alíku" byly pořád jen červené pro VW nebo spínače pro OII, SII, Y.

attachicon.gifAuto switch RAPID.jpg

Tak spínač je tu!

post-6633-0-49723400-1468323060_thumb.jppost-6633-0-22346100-1468323062_thumb.jppost-6633-0-73498600-1468323066_thumb.jp

jen ten návod jaksi nepřečtu.... (tuareg3 nemůžeš sem vložit tvoji verzi návodu?)

post-6633-0-14759300-1468323064_thumb.jppost-6633-0-93200000-1468323064_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže ešte raz:  Zapojiť modul do konektoru z prepínača svetiel., kábel z modulu zapojiť do 10 PIN vypínača svetiel z modulu. Senzor upevniť na A stĺpik, alebo vlepiť do A stĺpika.  Vymeniť poistku parkovacích svetiel v poistkovej skrinke namiesto 5A za 7,5A. Potom zapnúť zapaľovanie, prepínač svetiel dať do polohy AUTO. pri zapnutom zapaľovaní prepnúť prepínač svetiel z polohy AUTO do polohy parkovacích svetiel a znova do polohy AUTO. Modul dva krát pípne. Potom prepnúť prepínač z polohy AUTO do polohy stretávacích svetiel a znova do polohy AUTO. Modul 3x pípne. Nastavenie citlivosti senzora: prepínač prepnúť z polohy AUTO do polohy 0 (nula) a znova do polohy AUTO. Modul 1x pípne- je nastavená vyššia citlivosť senzora. Ak sa prepne prepínač znova AUTO -0 - AUTO, modul pípne 2x a zníží sa citlivosť senzora. To je všetko. Nič nie je potrebné kódovať na aute, žiadne riadiace jednotky a podobné chobotiny... :) Veľa zdaru:)

Editováno: , autor: touareg3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak namontováno. Udělám na to asi samostatné téma, protože mám teď světla totálně rozhašená. Asi mám jinej modul než ty. AUTO modul jakžtakž funguje tzn. přepíná mezi DLR a hlavními světlomety podle světla. Bohužel něco se "pokakalo" v nastavení palubní sítě, protože nesvítí mi osvětlení SPZky. Když přepnu na parkovačky, tak ty se nerozsvítí, rozsvítí se DRL. Dalším zapnutím na hlavní světla se vše rozsvítí, zase kromě osvětlení SPZ. Mlhovky přední i zadní jdou zapnout jen při hlavních světlech. Nejlepší na tom je, že když dám zpět původní spínač - tedy odpojím jednotku AUTO senzoru, tak u něj funguje jen zapínání hlavních světel, ale bez parkovaček a SPZky, při přepnutí kdy by měly svítit DLR nesvítí ani ty. Mlhovky nejdou zapnout vůbec.

Chjo .....    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Náhrada vrchního dílu loketky kvůli prasklému pantu. https://www.aliexpress.com/item/Leather-Center-Console-Armrest-Cover-Lid-For-VW-Jetta-Golf-MK4-Beetle-Skoda-Octavia-Car-Accessories/32555314608.html?spm=2114.13010608.0.56.DBbt5T

Lepší koženka, vyšší vyplň, lepší zpracování přední části než originál. A  co je největší plus oproti originálu  - NEVRŽE! Barva koženky je jen trochu světlejší, než má koženka na tapecech dveří a má jemnější strukturu mapy.

IMG_20160919_194513.jpgIMG_20160919_194327.jpgIMG_20160919_194308.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Souhlasím. Ta mračítka vypadají dobře na Octavii 2. generace po FL. Nějak podobně, jako to má například Denis. Bohužel na Rapida mi to přijde zbytečné a nepotřebné. Ta světla na tom autě vypadají dobře a sedí mu. To zaoblení mi tam přijde spíše jako kýč. Hlavně když je auto řezané do ostrých rysů.

 

Jinak já budu muset objednat toto! https://www.aliexpress.com/item/1pcs-For-One-Front-car-seat-covers-sheep-fur-cute-car-interior-accessories-cushion-styling-winter/32502894256.html

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...