Přejít na obsah

aliexpress.com - co sa da kupit


hlavackar

Doporučené příspěvky

Sorry, ten odkaz vede na m.aliaexpress.com a v PC se mi zobrazil jen jeden malý obrázek, kde je vidět jen ta modrá čára, tak proto ta reakce..... I tak ale bych spíš šel do toho tu stávající matnou lištu nastříkat, než na to lepit tenhle povlak. Bude to dost vidět, že to vystupuje. Kroužek okolo znáčku sice mám ale tam to, že to vystupuje, tolik nevadí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ten odkaz vede na m.aliaexpress.com a v PC se mi zobrazil jen jeden malý obrázek, kde je vidět jen ta modrá čára, tak proto ta reakce..... I tak ale bych spíš šel do toho tu stávající matnou lištu nastříkat, než na to lepit tenhle povlak. Bude to dost vidět, že to vystupuje. Kroužek okolo znáčku sice mám ale tam to, že to vystupuje, tolik nevadí. 

http://www.aliexpress.com/item-img/The-3D-car-stickers-of-steering-wheel-decoration-for-Skoda-Rapid-new-Superb2013-2014-Octavia2014-YETI/32220126691.html

 

Já to mám na svém už z výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě je problém, že číňani jsou strašný zdobiči a bohužel existuje čínská verze Rapida a ten má kupodivu jiný komponenty interiéru než náš, i když to napohled vypadá stejně. Mě teď přišel protection screen film na budíky a bohužel nepasuje..... peníze zatím zpět nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen můj názor, nikomu ho nevnucuju, ale chlapi, jak můžete na tak krásné auto dávat takové shity odkudsi z Tchajwanu. Dáte 350000 za auto a pak na to nalepíte mračítko na zpětné zrcátko za 3 dolary a myslíte si, jak jste to "nevykrásněli". Vždyť už na fotkách to vypadá hrozně, natož pak ve skutečnosti. Fakt nechápu. Jsou doplňky a "doplňky". No nevím, ale jak píšu, jen můj názor a nikomu nic nenutím. Pak to vypadá jak jazzlebova Karkulka. Ale každý má svoje názory a vkus. :kol-44:  :kol-44:  :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napis chlapikovi do Ciny kde si kupoval ze ti 3 kusy nedrzia, urcite ti za jednu sadu vrati prachy alebo posle novu zadara. Su velmi spolahlivy, skus a uvidis...

 

Ale problem neni v krytkach, ale v těch okach zamku. Všechny krytky drží jen v oku u řidiče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...