Přejít na obsah

Vrzání přední nápravy


MichalRr

Doporučené příspěvky

Nevím, jestli to úplně souvisí s tímto tématem, ale mám dost podobný problém s vrzáním zadní pravé nápravy (nebo brzdy). Problém, ale nepociťuji za jízdy, ale jenom když stojím na místě a otáčím s volantem a přitom stojím na brzdě. Tak jsem se chtěl zeptat na vaše zkušenosti. Na jednu stranu jsem si říkal, že to může být normální, přece jenom se auto při otáčení předními koly lehce hýbe nebo kroutí. Na druhou stranu jsem ale už v pár autech seděl a nikdy jsem si toho nevšiml. Auto mám teprve 3 měsíce, najeto cca 8500 km, ale tento problém je na autě už od začátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jim_h : 
Neco takoveho eviduji i u svoji nove octavky FL ... taky kdyz stojim na nozni brzde nebo mam zatazenou rucku a vystupuji z auta, nebo nasedam, tak vrze jak stara ..... 

Zatim mam najezd 3tis km ... ale urcite to budu resit u nejblizsi garancky, anebo pri nejblizsi navsteve v servisu ... kdyz jsem reklamoval svetla, tak jsem jim to tam rikal, ale odpoved byla, ze mam jeste stim pockat jestli si to nejak nesedne, ale sam tomu moc neverim ... 

Editováno: , autor: Jojo91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Radino napsal:

a existuje nato prípravok na premazanie? Stabilizátor myslíš ako stabilizačnú tyčku tie gumené lôžka na koncoch alebo niečo iné? Máš konkrétnu skúsenosť, že to za mokra nerobí, pretože to som zatiaľ neodsledoval.

Gumene lozka v ktorych je samotna tyc uchytena o napravnicu. Tam to premazes a mas pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, podle četnosti lidí se začínám obávat, že to bude spíše vlastnost než závada. Což mi teda překvapuje, že si s tím moc neví rady, když to bude asi časte. Jinak mam taky FL v kombíku. Jediné co jsem dneska vypozoroval, tak je to možná za deště trošku slabší, ale budu to ještě testovat. Mam v plánu jet do servisu cca za 14 dní, už mi ji stihli v ulici odřít, tak se jich tam rovnou zeptám a pak dám vědět. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u mě to nepomohlo, ale já to ani nečekal, mě to vrže spíš jakoby pod podlahou u spolujezdce a je to slyšet jen v kabině, zvenku nic... takový plastovogumový vrzání v jednom kuse a je jedno jestli točím volantem nebo cokoli přejíždím a čím pomalejší jízda tím je to hlasitější, s kvaltem i bez ....jinak prapůvodně mi vzaly puky v ramenech, po výměně je klid, ale teď mám zase tohle :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u mě to nepomohlo, ale já to ani nečekal, mě to vrže spíš jakoby pod podlahou u spolujezdce a je to slyšet jen v kabině, zvenku nic... takový plastovogumový vrzání v jednom kuse a je jedno jestli točím volantem nebo cokoli přejíždím a čím pomalejší jízda tím je to hlasitější, s kvaltem i bez ....jinak prapůvodně mi vzaly puky v ramenech, po výměně je klid, ale teď mám zase tohle :-) 
Ahoj. Něco vrže na pravé straně někde pod palubkou a zní to skoro stejně jako ty ramena. Dneska mi to taky ozvalo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dneska lilo jako z konve a vrzání se nekonalo.....já to tipuju u sebe na uložení stabilizátoru (obrázek nahoře JEDNIČKA) bohužel to nejde už samostatně vyměnit...takže jedině komplet výměna což je s prací tak 4 000...chtěl jsem to nějak prostříkat, ale v podstatě není jak.....ty puky mi jinak vrzaly při přejetí jakéhokoli retardéru, po vyměně je klid...zase mi ale nevrzalo tohle..no jo no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...