Přejít na obsah

Jaké repráky pro lepší zvuk?


Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...
V 12. 4. 2015 at 21:27, Temik.sk napsal:

Pod vsetky repro isli lakovane MDF kruzky, otvor pod repro v prednych dverach standartny 165, OEM repro su sice 135 ale plastove uchyty rozsirene na 165

 

když jsi dával MDF kroužky tak asi asi už nepamatuješ jejich výšku že ?
 redukční kroužky mají výšku (aspoň co jsem našel) od 30 mm do 38 mm tak které by tam vlezly tak akorát ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 8 měsíců později...
V 6. 9. 2016 na 22:03, azriel napsal:

chlapci jaká je nějvětší povolená hloubka repro ... nebo jaké by jste mi doporučili? preferuji značku hertz,pioneer,jbl citlivost 93dB... jde mi i o výšky....nechci moc patlat tavnou pistolí,tak nějaký rozměr co tam krásně padne

Ahoj,

koukal jsem na značku Hertz a mám papírově slušný parametry za slušný peníze. Hraje to tak opravdu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo ale Ground zero co jsem koukal tak stojí asi 3700,- a Hertz v podobný konfiguraci 2000,-.To máš skoro dva litříky, který já zrovna třeba nemám a mají vyšší citlivost.

Hertz

a nebo tohle Infiniti

I když pro mě obě značky jsou cizí...

a nebo kolem těch 91 DB

Magnat a ten má větší rozsah i když pochybuju že ho uslyším:D:D !!!

Tak myslím že na výběr je a určitě za supr peníze.

Tak zatím;)

Editováno: , autor: elvis78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Pred pol rokom som montroval synovi do Š FABIA II repro Ground Zero 165TX a MDF podložky. Minulý týždeň jeden reprák prestal hrať, rozobral som tapec a MDF krúžky 30 mm úplne rozpadnuté od vlhka a vody, čo tečie do dverí pri daždi. Ja mám túto istú zostavu v Rapidke 2013, skoro dva roky , tak som zhodil tapec a MDF-podotýkam lakované tiež na rozpade. Tak všetko rozobrať, MDF leteli do koša a dal som PVC originál podložky 35 mm pre VW Golf, Passat, Seat Toledo, Škoda Fabia. Diery pasovali nič som nemusel prerábať. A keď už som to mal všetko rozobrané, nalepil som aj tlmiacu fóliu STP ANTIRUST SILVER. Paráda, zvuk oveľa lepší, basy super, nič nerezonuje, ani tapcír. A môže pršať koľko len chce:) Rádio mám Amundsen+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Fólia, čo píšeš u Š 105-120 a OI bol obyčajný igelit nalepený na dverách dookola pružnou pastou z dôvodu, aby nezatekala mimo vnútra dverí voda do vnútra auta, lebo v dverách boli rôzne diery na manipuláciu so zámkom, okno, mechanizmus okna..atď. To neriešilo žiadnu izoláciu zvuku. Po čase sa igelit odlepil a bolo po paráde. Mal som aj jedno auto aj druhé. A čo vlastne si chcel tým napísať, že to bude s tým igelitom lepšie? U Rapidky sú dvere plné, len pri zámku je otvor, ktorý je uzatvorený PVC krytom, čiernym, kvôli zatekaniu vody. Cez ten otvor sa robí servis, teda výmena zámku, mechanizmus okna, atď. Tlmiaci materiál, ktorý sme dali my, je napríklad tento: :http://www.fusion.sk/katalog/product/461155

Editováno: , autor: touareg3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Touareg3: počkej, ty si myslíš že jsem úplně blbej nebo co? Ty si myslíš, že bych zlepšil akustické vlastnosti igelitem? to si děláš srandu, že jo?Já jsem objednal tlumící materiál G.zero s bitumelem + lakovaný MDF podložky kvůli VLHKOSTI. Né lakovaný kvůli lepší akustice touareg3! Dneska mi to přivezou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...