Přejít na obsah

Informačný systém SMARTGATE (Funkce SmartGate)


tasum

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

SmartGate:

 

Diagnostika – jednotka nemá diagnostickou adresu

a nelze ji diagnostikovat pomocí ODISu.

 

Možné stavy řídicí jednotky SmartGate dle signalizace

    indikační LED-diody umístěné na jednotce  viz. níže (jednotka

    umístěna pod sedadlem řidiče, viditelná po posunutí sedadla dozadu):

 

Stavy indikační LED:

svítí červeně – zařízení není v pořádku, zkontrolovat el. vedení dle el. schémat, příp. vyměnit řídicí jednotku SmartGate

bliká červeně – probíhá vlastní test, vyčkejte do jeho ukončení (při první aktivaci)

bliká zeleně – zařízení je v pořádku a min. 1 uživatel je připojen (je zapnutá aplikace pro SmartGate v telefonu)

svítí zeleně - zařízení je v pořádku a není připojen žádný uživatel

svítí oranžově - zařízení je v pořádku a je ve výrobním režimu (indikace produkčního módu, ve výrobě z důvodu možnosti více aut na jednom místě se SmartGate)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravím. Po delší době jsem chtěl zapnout Smartgate (MR2015). Mobil ale žádnou WIFI síť Smartgate nenašel (zkoušel jsem běžné WIFI i WIFI Direct). Pak jsem zkusil manželčin i můj starý mobil, ale nic. Tím pádem nejde ani připojení na webovou stránku http://192.168.123.1 dle návodu k obsluze. Nesetkal se s tím někdo a neumí mi poradit, jestli se to dá rozchodit? Chtěl bych vyzkoušet všechny možnosti, abych pak v případě návštěvy servisu nebyl za vola. Díky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem nejdřív pouze se zapnutým zapalováním, pak i u nastartovaného auta. Nic. Hledal jsem smartagate po sedačkou. Najít jsem ho našel, ale je to blbě přístupné, vidět je leda kousek čelní strany s popisem. Kde konkrétně by ty ledky měli být umístěné - vedle konektoru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...