Přejít na obsah

Chip tuning 1,9 TDI 96 kw


Fabulito

Doporučené příspěvky

Neni tech 140kW na tenhle motor uz moc?? :blink:

to už je tak na závody a ne na běžný ježdění :kuk:

Není to moc, ale je to těsně pod vrcholem. Jezdím s tím každý den a na to jsem to dělal, pro mně nemá smysl

auto, keré je jen na koukáni. Samozřejmně jsem upravil podvozek i brzdy.

Už před chipem jsem namněřil 150 PS, byl upravený výfuk, větší IC a trochu jsem si pohrál s tlakem na podávací pumpě paliva. Turbo a vstřiky jsou zatím sériové. Až se dodělají další úpravy , které jsou nezbytné, tak to bude teprv zajímavé.

Indi, s turbem 96 kW máš 140 kW ??

Ano, je to měřeno sice jen Kpowerem, ale je to nejhorší měřění. Nejlepší bylo 144kw . Pak už se ohřálo IC a šlo to dolu.

Cokoli upravím , hned to měřím a loguji, ať alespoň orientačně vím co to udělalo.Samozřejmně před každým

měřením auto vážím, ať je to co nejpřesnější.Chip jsem dal až na konec a až jsem měl namontované EGT(taky jsem měl

strach co to udělá, pak jsem byl a jsem v klidu).

hele to je nemožný s tímhle turbem,ne ? To ti dlouho nevydrží,kolik tlačí ? S tímhle turbem se doporučuje do max.125 kW..

Turbem tlaci 1.53 bar soft je tak na 127-130kw tech 10kw prisuzuji dalsim upravam hardweru co Indi udelal.Vyfuk udela hodne kdyz nema kat atd. + ostatni vecy.Silnejsi tlak paliva.

A jen pro legraci s takovym turbem jsem odbrzdil na brzde 184 koni. ;) na rotacce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Spojka je origo 240mm LUK se závodní organikou.

IC trochu větší, vyčištěný výfuk.

Maximálka, popravdě nevím, ale z grafu je vidět, že na 5 to jede 221km/h.

Je tam daná nejdelší seriová 6q převodovka co se vyrábí.

Samozřejmě brzdy a podvozek, taky předělané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
Ahoj nemáte někdo už praktickou zkušenost s čipováním 1,9 TDI 96 kw na vyšší výkon? Brouzdám po netu už hodnou chvíli a narazil jsem na spoustu firem, nejdřív sem vyřadil ty co vypadaly podezřele a nechal sem si jen ty co se holedbaj tím, že to už dělaj fakt dlouho a poctivě... (ale věř tomu...) :)

pak se to ještě liší o kolik to čipnou a nejvíc je mi sympatická firma co sama nabízí dokonce zvýšení na 134 kw (http://www.sportmotor.cz/index3.htm) ale sama tam prohlašuje, že to nedoporučuje, protože by pravděpodobně odešla převodovka a spojka...

Nicméně doporučuje úpravu na 122 Kw což mi přijde slušný... a dokonce maj na to trvalou slevu za 9.900,-

Jestli máte někdo tenhle motor čipnutej jako že bych se vsadil že jo :-D

tak dejte vědět vaše zkušenosti.

díky moc

134 kW je nereálných..bez dalších úprav HW. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze kdyz udelam soft na rekneme 165Ps a 370NM + katOff + velke IC :) (nebereme v potaz spojku)

A kdyz nas chytne drava tak bude znat,ze tam je IC lepsi ??

Fune jakoumas zkusenost s STK po vyrazeni katu,splnim normy nebo ne ??

určitě, IC je docela znát už od 140ps. Jak píše TdiFun, motor po čase nevadne. Kat nech, max.ho vykuchej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...