Přejít na obsah

Problém Mlhovky a Xenonu levá strana


kokrhanek3ta

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny kolegy,

 

mám menší problém, se kterým si už nevím rady. Na mém Supovi když zapnu světla a mlhovky tak svítí jen pravá strana, tak jsem na levé straně vyměnil jak startér, jednotku na spodku světla tak i žárovku a nic :/ u mlhovky jsem vyměnil žárovku a také nic, přitom obrysovky svítí na L i P, dálkové svítí na L i P, vypínač světel jsem prohazoval a nepomohlo, Pojistky jsou všechny OK a svítí i kontrolky. Takže jsem na konci s nápady a už nevím jak dál :/ :/ :/ napadli mě Relé ale ty neřeší L a P stranu ale pouze zapnutá a vypnutá světla, takže by nejela ani pravá strana.....

 

PS : startér, jednotku jsem zakoupil nové originál HELLA, žárovku D2S jsem koupil Philips

 

Předem děkuji za jakýkoliv nápad ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je základ, mein got - vždy nejdříve měřit. Začíná se vždy spotřebičem a postupuje se směrem ke zdroji, prostě vzít do ruky zkoušečku jet.

Buď tam nejde minus (kontrola ukostření a zkouška s ukostřením natvrdo), nebo plus (cesta od zdroje,přes pojistky,spínač,relé,případně spoje)

Takže postupně kontrolovat: 1.pojistka, 2.kostřící body, 3.spínač světel a spínací relé, 4.napájení

Chtěls schemata, tady je máš:

Bohužel neumím uložit aktuální stránku PDF a vložit ji sem ve stejné kvalitě, takže se omlouvám, jinak je to DP - elektrická schemata

mlhovky kap.21/1 a xenon levý kap. 22/1)

post-79770-0-64091000-1425492489_thumb.j

post-79770-0-97783900-1425492498_thumb.j

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdyz se ti nerozsviti svetla vyhodi ti to chybu svetla zavada pokud mas Dot nebo se ti rozsviti zarovicka na palubovce. Parkovacky sviti i kdyz vyndas relatko co je pro kontrolu svetel. To navic rozdeluje na levou a pravou stranu zkus ho promerit zkouseckou se zarovkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...